Wymiana wyświetlacza Mi 11 Warszawa
  • Wymiana wyświetlacza Mi 11 Warszawa

Wymiana Ekranu Xiaomi Mi 11

Błyskawiczna wymiana wyświetlacza w Xiaomi Mi 11 w serwis Xiaomi Warszawa lub naszych pozostałych oddziałach w Łodzi i Gdańsku.  Wymiana ekranu w Xiaomi Mi 11 w 120 minut bez usuwania danych. Naprawa wyświetlacza w Mi 11 odbywa się z użyciem oryginalnego wyświetlacza. Zadzwoń 790-203-423 i dowiedz się o dostępność wyświetlacza do Xiaomi Mi 11 w naszych centrach serwisowch Xiaomi.

1 500,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 11

Niefortunny upadek, przypadkowe zalanie po którym wyświetlacz w Twoim Xiaomi Mi 11 przestał działać ? Nie martw się, właśnie trafiłeś w ręce prawdziwych specjalistów. Jako jedni z nielicznych posiadamy oryginalne podzespoły do smartfonów Xiaomi oraz wykwalifikowany personel który przeprowadzi naprawę w mgnieniu oka. Zapoznaj się z kartą produktową wymiana ekranu w Xiaomi Mi 11 a znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące takiego tematu jak naprawa wyświetlacza Xiaomi Mi 11.

Naprawa ekranu w Xiaomi Mi 11 - czy to się opłaca ?

Naprawa ekranu w Xiaomi Mi 11 pomimo wysokich kosztów jest opłacalna. Nowe urządzenie kosztuje ok 3500zł a dość powiedzieć, że to najbardziej udany do tej pory flagowiec Xiaomi który śmiało może konkurować z markami typu Apple czy Samsung w zakresie króla mobilnej fotografii. Ponadto usługa wymiany ekranu w tym modelu dotyczy wariantu w którym wymieniany ekran to oryginalny komponent co dodatkowo przemawia za wykonaniem naprawy.

Ile trwa wymiana ekranu w Xiaomi Mi 11?

 W tym aspekcie również miło Cię zaskoczymy, jeśli spodziewałeś się rozłąki z telefonem conajmniej na 1 dzień to możesz odetchnąć z ulgą. W tym przypadku do wykonania naprawy wystarczą nam 2 godziny. Prosimy jednak abyś uprzednio skontaktował się z nami aby potwierdzić dostępność podzespołów w naszym centrum serwisowym.

Wymiana szybki czy może wyświetlacza w Xiaomi Mi11 ?

Wymiana szybki w przypadku tego modelu jest możliwa tylko w momencie gdy uszkodzeniu uległo tylko wierzchnie szkło. Wszelkie przebarwienia kolorowe wyświetlacza, plamy, kreski, brak działania dotyku dyskwalifikują urządzenie z procesu wymiany szybki i konieczna jest wymiana ekranu w Mi 11 . Wymiana szybki w Xiaomi Mi 11 to koszt 999zł czyli jest to operacja o 30% tańsza niż wymiana ekranu. Należy jednak pamiętać iż proces wymiany szybki trwa dłużej minimalnie 72 godziny oraz gwarancja na szybę nie referuje do wyświetlacza który zostaje fabryczny.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 11 Warszawa Łódź Gdańśk

Jesteśmy już w trzech miastach a wkrótce otwieramy kolejne oddziały. Póki co zapraszamy do naszego głównego centrum serwisowego Xiaomi w Warszawie (Metro Ratusz Arsenał lokal 007) oraz placówek w Łodzi (Sienkiewicza 101/109) oraz Gdańska (Hala Kupców Dominikańskich lokal 5). Jeżeli jednak jesteś z innego miasta a chciałbyś wymienić w naszym serwisie wyświetlacz to koniecznie odezwij się do nas mailowo lub telefonicznie wygenerujemy dla Ciebie  specjalną etykietę do paczkomatu tak abyś mógł bezpłatnie dostarczyć do nas swojego smartfona.

10 Przedmioty