• Obniżka
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi10T Lite
  • Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi10T Lite

Wymiana LCD Mi10T Lite

Naprawa wyświetlacza w Xiaomi Mi10T Lite od ręki tylko w serwis Xiaomi Warszawa, Łódź lub Gdańsk. Bez usuwania danych, czas naprawy 60 minut. Gwarancja na naprawę 6 miesięcy. Zadzwoń 790-203-423 i umów usługę wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10T Lite lub dokonaj zakupu przez stronę i wyślij do nas swojego smartfona.

450,00 zł
350,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi10T Lite

Byłeś szczęśliwym posiadaczem smartfona Xiaomi Mi 10T Lite dopóki nie zbiłeś w nim ekranu ? Wszystkie Twoje zdjęcia z wakacji i ważne wiadomości tkwią w urządzeniu a Ty nie możesz odblokować swojego telefonu... nie mogłeś trafić lepiej! Serwis Xiaomi Warszawa z łatwością naprawi Xiaomi Mi10T Lite a Ty znów będziesz mógł cieszyć się sprawnym smartfonem z pełną zawartością.

Ile kosztuje naprawa ekranu Xiaomi Mi 10T Lite ?

Ekran w swoim Xiaomi Mi10T Lite naprawisz już za niecałe 400zł, dokładnie 350zł wynosi koszt wymiany wyświetlacza w smartfonie Xiaomi Mi 10T Lite z użyciem oryginalnego komponentu. Cena wymiany ekranu w Xiaomi Mi10T Lite to ok 25% wartości całego smartfona.

Czy opłaca się naprawiać Xiaomi Mi 10T Lite ?

Mi 10T Lite to taki nieco lepszy średniak od Xiaomi, z bardzo dobrym wyświetlaczem z odświeżaniem 144 Hz przyzwoitym procesorem i całkiem dobrymi jak na swój przedział cenowy aparatami. Na pewno dysponując budżetem 500-600zł nie znajdziesz lepszego urządzenia dlatego warto zainwestować 350zł w wymianę ekranu. Poza tym te zdjęcia z wakacji które na nim trzymasz na pewno są bezcenne.

Gdzie naprawię Xiaomi Mi 10T Lite ?

Nasz serwis Xiaomi znajduje się już w 3 miastach i  stale się rozwijamy. Wkrótce kolejne lokalizacje a tymczasem:

Warszawa Metro Ratusz Arsenał lokal 007

Łódź Sienkiewicza 101/109 lokal u3

Gdańsk Plac Dominikański 1/2 lokal 5

Czy naprawa ekranu w Xiaomi Mi 10T Lite jest objęta gwarancją ?

Każda nasza naprawa objęta jest gwarancją, w tym przypadku wynosi ona 6 miesięcy i obejmuje prawidłowość działania panelu dotykowego LCD oraz brak występowania martwych pikseli na wyświetlaczu. Gwarancja nie obejmuje mechanicznych uszkodzeń.

100 Przedmioty