• Obniżka
  • Nowy
wymiana wyświetlacza redmi note 9 pro Warszawa
  • wymiana wyświetlacza redmi note 9 pro Warszawa

Wymiana LCD Redmi Note 9 PRO

Naprawa wyświetlacza Redmi Note 9 PRO w serwis Xiaomi Warszawa, Łódź lub Gdańsk. Zadzwoń 790-203-423 i zamów usługę wymiana ekranu w Redmi Note 9 PRO od ręki w jednym z naszych centrów serwisowych Xiaomi, bez usuwania danych, bez zbędnych formalności. Jeszcze nigdy naprawa Xiaomi nie była tak prosta.

400,00 zł
300,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Zastanawiasz się czy warto naprawiać Redmi Note 9 PRO czy może kupić coś nowego? Czy podczas naprawy dane w smartfonie będą bezpieczne ? Czy serwis zażąda od Ciebie dowodu zakupu sprzętu? Dowiedz się więcej jak przebiega naprawa wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 9 PRO.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 9 PRO ?

Wymiana ekranu w Redmi Note 9 PRO nie należy do drogich, koszt naprawy tego smartfona to jedynie 300zł a zważywszy na jego wartość rynkową na poziomie 900zł stanowi to bardzo dobry stosunek ceny naprawy do ceny nowego urządzenia. Należy pamiętać iż wyświetlacz to jeden z najdroższych i najczęściej uszkadzających się komponentów w naszym smartfonie.

Ile trwa wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi ?

Zakładając iż posiadamy komponent na miejscu czas naprawy nie powinien przekroczyć 2 godzin , dane które podajemy są szacunkowe ale z reguły tyle jest potrzebne aby dokonać naprawy smartfona Xiaomi. Przed naprawą rekomendujemy uprzedni kontakt telefoniczny z naszym serwisem pod numerem telefonu 790-203-423 celem potwierdzenia dostępności części zamiennych.

Wymiana szybki Redmi Note 9 PRO

Jeżeli Twój smartfon ma wciąż działający w pełni ekran a potłuczona jest jedynie szyba można również skorzystać z nieco tańszej naprawy jaką jest wymiana szybki wyświetlacza. Warunkiem skorzystania z wymiany szybki wyświetlacza jest sprawnie działający panel dotykowy oraz wyświetlacz bez przebarwień.

Naprawa ekranu a dane w smartfonie

Decydując się na skorzystanie z naszych usług mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa danych w Waszym smartfonie, w przeciwieństwie do innych serwisów Xiaomi nie usuwamy żadnych informacji z Twojego smartfona podczas naprawy. Miło nam będzie jeśli udostępnisz kod blokady ekranu na czas naprawy abyśmy mogli sprawdzić sprawność działania wszystkich komponentów po naprawie.

Naprawa telefonu Xiaomi Redmi Note 9 PRO Warszawa Łódź Gdańsk

Swojego smartfona Redmi Note 9 PRO naprawisz już w 3 miastach, nasze oddziały znajdują się w :

Warszawie - Metro Ratusz Arsenał lokal 007

Łodzi - Sienkiewicza 101/109 lok u3

Gdańsku - Pl Dominikański 1/2 Hala Kupców Dominikańskich lokal 5

Wkrótce otwieramy kolejne serwisy a jeśli jeszcze nie jesteśmy w Twoim mieście to zawsze możesz wysłać do nas swojego smartfona.

100 Przedmioty