wymiana wyświetlacza Redmi Note 10 PRO
  • wymiana wyświetlacza Redmi Note 10 PRO

Wymiana LCD Redmi Note 10 PRO

Naprawa ekranu Redmi Note 10 PRO - od ręki. Zadzwoń 790-203-423 i zamów usługę wymiana wyświetlacza Redmi Note 10 PRO w serwis Xiaomi Warszawa, Łódź lub Gdańsk. Wymiana szybki wyświetlacza odbywa się bez usuwania danych, usługa wymiany ekranu objęta jest 12 miesięczną gwarancją. Naprawa Redmi Note 10 PRO odbywa się z użyciem oryginalnego wyświetlacza SUPER AMOLED.

750,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Redmi Note 10 PRO

Twoje nowe Xiaomi zaliczyło właśnie bliskie spotkanie z podłożem. Nic strasznego ! Powierz to zadanie specjalistom i przynieś swój sprzęt do jednego z oddziałów Xiaomi Outlet. A na samym początku najlepiej zadzwoń do nas pod nr 790-203-423 i zamów usługę błyskawiczna naprawa wyświetlacza Redmi Note 10 PRO w serwis Xiaomi Warszawa, Łódź lub Gdańsk.

Wymiana szybki czy wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 10 PRO

Kiedy można wymienić szybkę w Xiaomi a kiedy konieczna jest wymiana wyświetlacza i czym to się różni ? Różnice są 3 podstawowe: cena, czas realizacji i świadczenie gwarancyjne. W przypadku tego produktu decydujesz się na naprawę ekranu z użyciem oryginalnego wyświetlacza, który objęty jest 6 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Na taką naprawę kwalifikują się wszystkie uszkodzenia ekranu, rozlania, brak działania dotyku, stłuczone szyby. W przypadku wymiany samej szybki wyświetlacza konieczny jest sprawnie działający dotyk oraz brak plam i przebarwień na ekranie. Czas realizacji dla wymiany szybki to 72 godziny, wymiana wyświetlacza natomiast to kwestia godziny, dwóch.

Czy wymiana ekranu w Redmi Note 10 PRO się opłaca ?

Naprawa wyświetlacza w Redmi Note 10 PRO nie należy do najtańszych, dzieje się tak z powodu drogich w produkcji wyświetlaczy SUPER AMOLED. Koszt naprawy Xiaomi Note 10 PRO to prawie pół jego rynkowej wartości. Należy jednak pamiętać, że jest to najnowszy i najmocniejszy ze smartfonów Redmi Note, którego wyróżniają świetne aparaty oraz bardzo dobra bateria.

Odzyskiwanie danych Redmi Note 10 PRO

Jeśli nie chcesz naprawiać swojego Redmi Note 10 PRO a jedynie odzyskać dane z pamięci smartfona to również świadczymy taką usługę. Odwiedź jeden z naszych salonów ze smartfonem i nośnikiem danych lub drugim telefonem na Androidzie a nasi pracownicy wyciągną całą zawartość Twojego smartfona.

Gdzie naprawię Xiaomi Redmi Note 10 PRO

Naprawa Redmi Note 10 PRO jest możliwa w jednym z naszych oddziałów tj:

serwis Xiaomi Warszawa - Metro Ratusz Arsenał lokal 007

serwis Xiaomi Łódź - Sienkiewicza  101/109 lok u3

serwis Xiaomi Gdańsk - Hala Kupców Dominikańskich lokal 5 ul Plac Dominikański 1/2

lub wysyłkowo, w tym celu wykup powyższą usługę i nadaj przesyłkę do naszego warszawskiego oddziału aby zrealizować naprawę w możliwie najszybszym możliwym terminie.

99 Przedmioty