wymiana ekranu mi mix 3 warszawa
  • wymiana ekranu mi mix 3 warszawa

Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Mi Mix 3

Błyskawiczna wymiana wyświetlacza  Mi Mix 3 w serwis Xiaomi Warszawa lub naszych oddziałach w Łodzi lub Gdańsku. Wymiana ekranu w Mi Mix 3 odbywa się bez usuwania danych i trwa 60 minut. Aby umówić się na wymianę ekranu LCD w Xiaomi Mi Mix 3 zadzwoń 790-203-423 i potwierdź dostępność części przed wizytą.

Możliwa realizacja naprawy wyświetlacza w Mi Mix 3 wysyłkowo w modelu door2door w tym celu należy nabyć tą usługę przez naszą stronę i opłacić zamówienie.

400,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi Mix 3

Twój rewelacyjny smartfon z serii Mi Mix przestał wyświetlać treść na wyświetlaczu po upadku. Nie martw się, wszystko co najgorsze masz już za sobą, teraz jesteś już w rękach specjalistów. Zapraszamy do naszego centrum serwisowego Xiaomi w Warszawie (Metro Ratusz Arsenał lokal 007) lub pozostałych oddziałów w Łodzi lub Gdańsku gdzie odbywa się naprawa Xiaomi Mi Mix 3

Możliwa jest również naprawa wysyłkowa z każdego zakątka Polski. Aby dokonać takiej naprawy należy poprostu zakupić usługę przez naszą stronę i nadać przesyłkę na adres naszej warszawskiej centrali.

Xiaomi Mi Mix 3 ekran nie wyświetla

Jeżeli Twój telefon przestał wyświetlać treść na ekranie po upadku to jeszcze nie jest nic strasznego. Poza wyświetlaczem najprawdopodobniej nic nie uległo uszkodzeniu. Nasi fachowcy oczywiście sprawdzą Twój smartfon po przedłożeniu urządzenia na serwis. Wszystko wskazuje na to, że uszkodziłeś/aś wyświetlacz który w modelu Xiaomi Mi Mix 3 jest bardzo delikatny gdyż jest to matryca AMOLED.

Xiaomi Mi Mix Wymiana ekranu bez usuwania danych

Nasz serwis w przeciwieństwie do innych serwisów producenta Xiaomi nie usuwa danych ze smartfona podczas naprawy. Nasi serwisanci poproszą Cię o udostępnienie kodu blokady na czas naprawy celem sprawdzenia montowanego komponentu ale nie jest to konieczny wymóg do ukończenia naprawy.

Czy wymiana wyświetlacza / szybki w Mi Mix 3 się opłaca ?

Możnaby rzec, że opłacalność napraw to kwestia subiektywna. W tym przypadku zdecydowanie warto jeśli kierować się względami finansowymi. Smartfon Xiaomi Mi Mix 3 wart obecnie coś około 800-1000zł wciąż jest bardzo szybkim smartfonem z flagowej linii Mi Mix a jego następca Mix 4 to wydatek rzędu 4300zł więc jeśli tylko byłeś zadowolony ze swojego Mi Mixa a w szczególności gdy masz na nim ważne dane to nie zwlekaj i skorzystaj z usług naszego serwisu.

Czy naprawa ekranu w Mi  Mix 3 objęta jest gwarancją ?


Tak, naprawa objęta jest 6 miesięczną gwarancją która obejmuje sprawność działania panelu dotykowego, brak obecności martwych pikseli na wyświetlaczu . Nie obejmuje rozlań wyświetlacza ani innych mechanicznych usterek.


Xiaomi Mi Mix 3 Wymiana ekranu Warszawa Łódź Gdańsk


Jak już zdążyliśmy wspomnieć na początku opisu posiadamy aż trzy oddziały i ciągle się rozwijamy. Aktualnie mogą Państwo odwiedzić nas w :

Warszawie Metro Ratusz Arsenał lokal 007

Gdańsku Plac Dominikański 1/2 lokal 5

Możliwa jest również naprawa w formie wysyłkowej w modelu door2door wysyłając sprzęt na adres naszego warszawskiego serwisu Xiaomi.

100 Przedmioty