Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Mi A3

Naprawa ekranu, szybki wyświetlacza Xiaomi Mi A3 w serwis Xiaomi Warszawa od ręki. Zadzwoń pod nr 790-203-423 i umów się na błyskawiczną naprawę wyświetlacza w Mi A3. Bez usuwania danych, prosto, szybko, przejrzyście. Czas trwania naprawy 60 minut. Możliwość realizacji naprawy również przez nasz serwis Xiaomi Łódź i serwis Xiaomi Gdańsk lub wysyłkowo na terenie całej Polski.

400,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi A3

Twój smartfon Xiaomi Mi A3 po upadku przestał wyświetlać treść na wyświetlaczu ? Nie martw się, jeszcze nic straconego. Twoje dane na smartfonie są bezpieczne a jedyna usterka powstała to uszkodzenie wyświetlacza. Ekrany wykonane w technologii OLED są bardzo wrażliwe na upadki i zalania i po takim incydencie odrazu przestają wyświetlać treść. To co najgorsze masz już za sobą, gdyż teraz jesteś we właściwych rękach. Specjaliści z warszawskiego serwisu Xiaomi Outlet fachowo zajmą się usterką w Twoim Xiaomi Mi A3.

Wymiana szybki Mi A3 czy wyświetlacza ?

Warunki do spełnienia aby możliwa była wymiana szybki w Xiaomi Mi A3 są proste - wyświetlacz musi być sprawny, nie mieć plam oraz dotyk musi działać prawidłowo na całej powierzchni.

Róznica między wymianą szybki a wymianą wyświetlacza sprowadza się do czasu realizacji - wymiana ekranu jest błyskawiczna a wymiana szybki to kwestia 2 dni roboczych. Wymiana wyświetlacza jest objęta pełną gwarancją, w przypadku szybki bazujemy na Państwa ekranie i wymieniamy same wierzchnie szkło zatem gwarancją objęta jest jedynie szybka wyświetlacza. Więcej na temat różnic w zakresie wymiany szybki a wyświetlacza przeczytają Państwo w naszym artykule eksperckim :

Wymiana szybki czy wyświetlacza w Xiaomi

Wymiana ekranu w Xiaomi Mi A3 - czy to się opłaca ?

Smartfon Xiaomi Mi A3 to bardzo zgrabny, mały i poręczny sprzęt z niezłymi aparatami i doskonałą wydajnością dzięki pracy na czystym Androidzie. Pomimo iż rynkowa wartość tego smartfona wynosi 700zł na rynku wtórnym to wciąż warto w niego inwestować gdyż nie znajdą Państwo tak małego smartfona obecnie na rynku.

Naprawa ekranu Mi A3 bez utraty danych

Naprawa w naszym serwisie to gwarancja zachowania zawartości danych na smartfonie.  W przeciwieństwie do innych serwisów Xiaomi nie przywracamy smartfona do ustawień fabrycznych. Prosimy jedynie o udostępnienie hasła blokady aby ułatwić nam pracę na smartfonie i umożliwić sprawdzenie komponentu przed montażem, nie jest to jednak niezbędnym wymogiem.

Wymiana wyświetlacza od ręki Xiaomi Mi A3 Warszawa Łódź Gdańsk

Miło nam poinformować iż ekspresowe naprawy mogą Państwo zrealizować już w 3 naszych placówkach

Warszawa - Metro Ratusz Arsenał lokal 007

Łódź - Sienkiewicza 101/109 lok u3

Gdańsk - Plac Dominikański 1/2 lokal 5

Wkrótce otwieramy kolejne placówki a tymczasem jeśli nie jesteście z któregoś z tych miast to oferujemy również naprawę modelu Mi A3 w formie wysyłkowej door2door. Poprostu dokonaj zakupu

100 Przedmioty