Wymiana ekranu Redmi Note 8 PRO Warszawa
  • Wymiana ekranu Redmi Note 8 PRO Warszawa

Wymiana Wyświetlacza Redmi Note 8 PRO

Błyskawiczna wymiana ekranu, szybki wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 8 PRO w serwis Xiaomi Warszawa, lub naszych oddziałach: Łódź i Gdańsk. Bez usuwania danych, gwarancja 6 miesięcy na naprawę. Czas realizacji 60 minut. Zadzwoń pod numer 790-203-423 i skorzystaj z usługi wymiana wyświetlacza Redmi Note 8 PRO.

250,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 8 PRO

Wymiana ekranu w Redmi Note 8 PRO, od ręki, bez usuwania danych. Zadzwoń 790-203-423 i umów się na naprawa ekranu Xiaomi Redmi Note 8 PRO  .

Odwiedź nasz serwis Xiaomi Warszawa , lub pozostałe oddziały serwis Xiaomi Łódź lub serwis Xiaomi Gdańsk.

Czy wymiana ekranu Redmi Note 8 PRO się opłaca ?

Redmi Note 8 PRO to jeden z bardziej popularnych smartfonów serii Redmi. Uznanie użytkowników zdobył ze względu na świetne parametry, rewelacyjną wydajność i dobre aparaty w uczciwej cenie.  Telefony z serii Redmi są niczym najsolidniejsze niemieckie auta, wytrzymują długo a zarazem powoli tracą na wartości. Nie inaczej jest w tym przypadku. Powyższy fakt sprawia, że naprawa Xiaomi Redmi Note 8 PRO jest wyjątkowo opłacalna. Obecna wartość tego smartfona wynosi ok 600zł na rynku wtórnym a przywrócenie go do pełnej sprawności to koszt jedynie 250zł .

Wymiana wyświetlacza Redmi Note 8 PRO czy szybki ekranu ?

Na wstępie podkreślimy, że karta produktowa którą właśnie przeglądasz odnosi się do usługi wymiany wyświetlacza Note 8 PRO. Istnieje natomiast możliwość wymiany samej szybki. Wymiana szybki nie jest możliwa gdy: ekran posiada czarne plamy, dotyk nie działa, wyświetlacz jest czarny. Wtedy należy zdecydować się na właśnie ten produkt który aktualnie przeglądasz.

W przypadku zainteresowania wymianą samej szybki zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły. Więcej na temat różnic w wymianie szyby a wyświetlacza w naszym artykule blogowym: Wymiana Szybki Xiaomi czy wyświetlacza ?


Wymiana ekranu Note 8 PRO od ręki - ile to trwa ?


Umowne ramy czasowe nazwane "od ręki" wynoszą 60 minut, tyle przy założeniu, że nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności, powinna trwać wymiana ekranu w Redmi Note 8 PRO. Jest to szacunkowy czas ukończenia naprawy po uprzednim umówieniu się na naprawę drogą telefoniczną bądź przy wykupieniu produktu przez naszą stronę internetową i potwierdzeniu terminu naprawy przez pracownika.

Wymiana wyświetlacza Redmi Note 8 PRO Warszawa Łódź Gdańsk

Obecnie posiadamy oddziały w 3 dużych polskich miastach odwiedź nasze centrum serwisowe Xiaomi

w Warszawie - Metro Ratusz Arsenał lokal 007

- w Łodzi - Sienkiewicza 101/109 lok u3

- w Gdańsku - Plac Dominikański 1/2 lokal 5

Wkrótce otwieramy kolejne oddziały a dla wszystkich zainteresowanych naprawą z innych zakątków Polski oferujemy wysyłkową naprawę. Należy jedynie opłacić usługę przez naszą stronę internetową i nadać sprzęt do naszego warszawskiego oddziału. Następnego dnia naprawiony sprzęt wyruszy spowrotem do Państwa.

100 Przedmioty