Wymiana wyświetlacza Redmi 9 Warszawa
  • Wymiana wyświetlacza Redmi 9 Warszawa

Wymiana LCD Xiaomi Redmi 9

Błyskawiczna naprawa wyświetlacza LCD Xiaomi Redmi 9 w serwis Xiaomi Warszawa, Łódź, Gdańsk. Naprawa ekranu w Redmi 9 trwa 60 minut i odbywa się bez usuwania danych. Zadzwoń pod nr 790203423 i umów się na wymianę ekranu w Redmi 9 w naszym serwisie Xiaomi. Możliwość realizacji naprawy w modelu door2door wysyłkowo.

250,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 9


Uszkodzenia wyświetlacza LCD lub też poprostu zbita szybka ekranu w Redmi 9 to wiodąca usterka, która stanowi 80% wykonywanych napraw w tym modelu. Jeśli Tobie również przydarzył się niniejszy incydent to najwyższa pora abyś odwiedził nasz serwis celem dokonania wymiany szybki w Redmi 9 lub wymiany wyświetlacza.

Wymiana szybki Redmi 9 czy wymiana wyświetlacza ?

Kiedy zasadna jest wymiana wyświetlacza Redmi 9 Xiaomi a kiedy wymiana szybki Redmi 9 ? Aby móc wymienić szybkę w naszym telefonie konieczne jest spełnienie poniższych warunków: dotyk musi działać na całej powierzchni wyświetlacza, wyświetlacz musi wyświetlać treść, jedyne przebarwienia jakie mogą występować to takie żółtej barwy czyli takie za które odpowiada klej optyczny OCA pod wyświetlaczem. Wszelkie pozostałe czarne plamy, różowe pasy przez ekran kwalifikują sprzęt do skorzystania z powyższej usługi czyli wymiany wyświetlacza.

Za zdecydowanie się na usługę jaką jest naprawa wyświetlacza Redmi 9 stoją takie względy jak: czas realizacji 60 minut, rozbudowane świadczenie gwarancyjne 6 miesięcy gwarancji.

Za tym by zdecydować się na usługę wymiana szybki ekranu Redmi 9 przemawia niższa cena oraz fakt zachowania swojego fabrycznego oryginalnego wyświetlacza.

Ile trwa wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi 9 ?

Wymiana ekranu w Xiaomi Redmi 9 od ręki jest jak najbardziej możliwa. Należy uprzednio skontaktować się z nami pod numerem telefonu 790203423 celem umówienia się na naprawę wyświetlacza, nasz pracownik sprawdzi wtedy czy posiadamy aktualnie wyświetlacze na stanie. W każdym innym przypadku ryzykują Państwo, że możemy nie mieć wyświetlacza na magazynie i wtedy wydłuża to czas realizacji naprawy.

Wymiana szybki w Xiaomi Redmi 9 od ręki ?

W przypadku wymiany samej zybki wyświetlacza niestety nie wygląda to tak kolorowo. Wieloetapowość procesu naprawczego oraz konieczność ukonstytuowania się kleju OCA po wyjęciu z laminatora/autoklawu sprawia, że czas realizacji w tym przypadku wynosi 48 godzin. Prócz różnic czasowych i cenowych między wymianą szybki a wymianą wyświetlacza występuje jeszcze różnica w zakresie świadczenia gwarancyjnego. Z racji tego iż wymiana szybki sprowadza się tylko do wymiany szkła wierzchniego, nie udzielamy gwarancji na Państwa wyświetlacz który to nie zmienia się na nowy podczas tej naprawy.

Naprawa wyświetlacza Redmi 9 Xiaomi Warszawa Łódź Gdańsk

Z dumą możemy poinformować, że stłuczony wyświetlacz wymienią Państwo w jednym z naszych trzech oddziałów:

  • w Warszawie (centrala) Metro Ratusz Arsenał lokal 007
  • w Łodzi na Sienkiewicza 101/109 lok u3
  • w Gdańsku Hala Kupców Dominikańskich lokal 5

Rozwijamy się dla Was i wkrótce będziemy dostępni w kolejnych miastach, tylko u nas naprawa Xiaomi od ręki .

100 Przedmioty