Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi9 SE Warszawa
  • Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi9 SE Warszawa

Wymiana LCD Mi9 SE Oryginał

Naprawa wyświetlacza w 60 minut z użyciem oryginalnego wyświetlacza. Odwiedź nasz serwis Xiaomi Warszawa , Łódź lub Gdańsk i przekonaj się, że wymiana ekranu w Xiaomi Mi9 SE może być szybka i przyjemna. Bez usuwania danych, 6 miesięcy gwarancji na wymieniony ekran.

550,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi9 SE Oryginał

Ekran w Twoim Xiaomi Mi9 SE po upadku przestał wyświetlać ? Nie przejmuj się. Odwiedź jeden z naszych oddziałów naprawy Xiaomi w Warszawie, Łodzi lub Gdańsku i przywróć sprawność swojego smartfona w 60 minut. Naprawa wyświetlacza odbywa się z użyciem oryginalnego wyświetlacza co oznacza, że wszystko będzie działać tak jak od nowości. Nie musisz martwić się ani o to, że ekran będzie zbyt ciemny, ani o to że nie będzie działać podekranowy czytnik linii papilarnych. Decydując się na wymianę wyświetlacza w Xiaomi Mi9 SE z użyciem oryginalnego wyświetlacza masz pewność dobrze wykonanej naprawy.

Wymiana ekranu w Xiaomi Mi9 SE od ręki - czy to się opłaca ?

Wymiana wyświetlacza w Mi9 SE zdecydowanie należy do bardziej rozsądnych i opłacalnych gdyż takich smartfonów jak Mi9 SE jest poprostu coraz mniej na rynku. Producenci ścigają się w wyścigu kto wymyśli większą paletkę do ping ponga z funkcją telefonu zatem poręczność i ergonomia użytkowania telefonu Xiaomi Mi9 SE jest w tym przypadku nieoceniona.

Mi9 SE oryginalny wyświetlacz czy może zamiennik ?

Jeżeli cenisz sobie jakość i chciałbyś cieszyć się sprawnością działania jak przed naprawą to koniecznie wybierz naprawę wyświetlacza w Xiaomi Mi9 SE z użyciem oryginalnego komponentu. Wyświetlacz zamiennikowy wykonany w technologii TFT nie będzie miał wycięcia na palec a jego jasność w słoneczne dni może być niewystarczająca. Wymiana z użyciem wyświetlacza SUPER AMOLED czyli oryginalnego komponentu to brak zmartwień i gwarancja jakości.

Jak przygotować telefon do naprawy wyświetlacza ?

Nie ma specjalnych wymogów co do przygotowania smartfona do naprawy. Najprawdopodobniej smartfon już nie wyświetla treści na ekranie po upadku więc wszelkie operacje na telefonie będą niemożliwe. Jedyne co mogą Państwo zrobić to udać się do jednego z naszych oddziałów celem dokonania wymiany. Przed wizytą prosimy o telefon celem upewnienia się iż wyświetlacze są aktualnie dostępne w naszym punkcie serwisowym. Możliwość również wysyłki smartfona na nasz główny oddział w Warszawie - Xiaomi Outlet Metro Ratusz Arsenał lokal 007 00-240 Warszawa. Do przesyłki należy załączyć kartkę z opisem usterki, danymi adresowymi zwrotnymi oraz opcjonalnie kodem blokady ekranowej.

100 Przedmioty