Wymiana wyświetlacza Poco X3 Warszawa
  • Wymiana wyświetlacza Poco X3 Warszawa

Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Poco X3


Wymiana wyświetlacza LCD od ręki w telefonie Xiaomi Poco X3 realizowana przez serwis Xiaomi Warszawa lub nasze pozostałe filie w Gdańsku i Łodzi. Umów się na błyskawiczną naprawę swojego ekranu w Poco X3 dzwoniąc pod numer 790-203-423. Naprawa odbywa się bez usuwania danych z telefonu, czas trwania wymiany ekranu to jedynie 60 minut.

350,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco X3

W Twoim smartfonie Poco X3 w wyniku upadku przestał działać wyświetlacz? Zastanawiasz się czy opłaca się go wymieniać? Czy dane które masz w smartfonie pozostaną nienaruszone i przede wszystkim czy będziesz musiał się na długo rozstać ze swoim urządzeniem ? Mamy dla Ciebie szereg pozytywnych informacji, które przedstawiamy poniżej .

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco X3 bez utraty danych

W naszym centrum serwisowym Xiaomi w przeciwieństwie do innych serwisów producenta zawartość sprzętu podczas naprawy pozostaje nienaruszona Nie ingerujemy w pamięć smartfona nie ingerujemy w zawartość danych. Jeśli chcesz możesz nam udostępnić swój kod blokady aby umożliwić sprawdzenie ekranu przed montażem ale nie jest to niezbędnym do przeprowadzenia naprawy wymogiem.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco X3 od ręki - czy to się opłaca ?

Xiaomi Poco X3 to stosunkowo nowy model ze stajni Xiaomi, który wyróżnia jak zwykle u nich rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Wymiana wyświetlacza w Poco X3 wciąż zalicza się do opłacalnych inwestycji gdyż biorąc pod uwagę rynkową wartość sprzętu używanego która jest dwukrotnie wyższa niż kwota naprawy a przy okazji dodając do tego fakt zachowania danych przez użytkownika to daje nam to jednoznaczną odpowiedź - naprawiać Poco X3 - póki są dostępne najwyższej jakości wyświetlacze do tego modelu.

Wysyłkowa naprawa wyświetlacza Poco X3 Xiaomi

Do tej pory nasza firma otworzyła centra serwisowe w Warszawie, Łodzi i Gdańsku. Wkrótce planujemy kolejne miasta, nie zmienia to jednak faktu iż wykonujemy również naprawy wysyłkowe. Jeśli serwis Xiaomi Gdańsk czy Warszawa jest dla Ciebie zbyt daleko to możesz wysłać do nas swój telefon do naszego warszawskiego oddziału - Metro Ratusz Arsenał lokal 007 00-240 Warszawa. W przesyłce należy załączyć kartkę z opisem usterki i danymi adresowymi zwrotnymi.

100 Przedmioty