LCD Mi6 Oryginalny z czytnikiem

Wyswietlacz do Mi6 z czytnikiem linii papilarnych. Refabrykowany LCD do Xiaomi Mi6, refabrykowane zostala warstwa zbitego szkla pokrywajacego wyswietlacz. Wyswietlacz pochodzi ze sklepu Dragon TT.

199,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Oryginalny refabrykowany wyswietlacz do Xiaomi Mi6 w kolorze czarnym. Wyswietlacz jest kompletny z wbudowanym ultradzwiekowym czytnikiem linii papilarnych co niezwykle istotne przy zakupie, wymiana na podzespole bez czytnika skutkuje niedzialaniem czytnika po wymianie.

Wyswietlacz jest nowy i pochodzi z refabrykacji co gwarantuje jego oryginalnosc i jakosc fabrycznego wyswietlacza od producenta.

Proces refabrykacji polega na zregenerowaniu uszkodzonego wyswietlacza poprzez naklejenie mu nowej warstwy szkla. Wyswietlacze pochodza z centrum serwisowego Xiaomi w Chinach które dysponuje sprzetem do refabrykacji wyswietlaczy, dzieki czemu maja Panstwo gwarancje jego oryginalnosci.

Unikajcie tanich zamienników z allegro lub tych uzywanych prez konkurencyjne serwisy, wyswietlacze te sa tanimi podróbkami z Aliexpress firm typu Hacrin, nierzadko nawet nie sa w pelni dopasowane do ramki.

Brak recenzji użytkowników.