Wielka Rewolucja w Łodzi czyli nowy serwis Xiaomi Łódź !

Wielka Rewolucja w Łodzi czyli nowy serwis Xiaomi Łódź !

Drodzy łodzianie i łodzianki, fani i fanki chińskiej marki mamy Wam do przekazania niezwykle ważną informację odnośnie naszego serwisu Xiaomi w Łodzi. Na wstępie jednak pragniemy przekazać kilka ciepłych słów pod Waszym adresem. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy dostarczać Wam najwyższej jakości usługi serwisowe w zakresie takich tematów jak naprawa hulajnóg Xiaomi, naprawa odkurzaczy Xiaomi czy naprawa telefonów Xiaomi już prawie 2 lata. Spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem z Waszej strony i przez te 2 lata obserwowaliśmy regularny wzrost zadowolonej liczby klientów a w szczególności co nas bardzo miło zaskoczyło potęgę marketingu szeptanego w łódzkiej aglomeracji.

Po dwóch latach urzędowania przy ulicy Sienkiewicza 101/109 lok u3 postanowiliśmy, że przeprowadzamy się jeszcze bliżej centralnej arterii łódzkiej, od dziś znajdą nas państwo pod adresem:

Xiaomi Outlet serwis Łódź

ul. Rewolucji 1905 roku nr 32

90-207 Łódź

telefon 730-920-104

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 19.

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy z okazji naszych przenosin nie przygotowali dla Was bogatej gamy promocji i niespodzianek a więc zaczynamy:

Przez cały sierpień na hasło #WielkaRewolucjaXiaomi otrzymają Państwo 15% zniżki na każdą wykonaną u nas naprawę, nie zapomnij dziarskim tonem głosu poinformować naszej obsługi iż przyszedłeś właśnie na Wielką Rewolucję Xiaomi aby być pewnym otrzymania niniejszego rabatu

Dla wszystkich maniaków odkurzaczy Roborock przygotowaliśmy specjalną ofertę, od dziś do końca miesiąca promocja #WakacyjneOdkurzanie w której do każdej dokonanej naprawy Roborocka, Viomi lub Xiaowa będziecie mogli dokupić zestaw filtrów i szczotek do Waszego Roborocka w promocyjnej cenie 39.99zł zamiast 79.99zł. Nie zapomnij o haśle Wakacyjne Odkurzanie by wziąć udział w tej promocji.

A dla tych którzy pierwszy raz mają styczność z naszą firmą krótkie przypomnienie co znajdą Państwo w naszym łódzkim serwisie Xiaomi:

Serwis Odkurzaczy Xiaomi Łódź

Odkurzacze Xiaomi to coraz częściej spotykany sprzęt w wielu gospodastwach domowych. Czasami jednak zdarza się tak, że nasz kochany robot sprzątający odmówi posłuszeństwa. Najczęściej spotykane usterki w odkurzaczach Xiaomi z którymi mierzymy się na codzień to:

Error 1 - Błąd czujnika laserowego LDS - uszkodzeniu z reguły ulega głowica laserowa odkurzacza bądź silnik głowicy, niestety gdy wystąpi error 1 odkurzacz jest niezdatny do pracy gdyż głowica laserowa to takie jego oczka. Aby przywrócić narząd wzroku w naszym Roborocku należy odwiedzić nasz serwis. Jesteśmy niczym optyk Vision Express - kompleksowe badanie wzroku jest bezpłatne a dopiero po diagnostyce nasi specjaliści w błyskawicznym tempie usuwają problem !

Error 13 - Błąd 13 Roborock to usterka wynikająca z uszkodzonego bezpiecznika LDS na płycie głównej Roborocka lub uszkodzonego układu ładowania. Objawia się to patologicznym i nagminnym wyjeżdżaniem odkurzacza ze stacji dokującej podczas ładowania. Warto to naprawić ponieważ interwałowy proces ładowania bardzo szybko skutkuje kolejnym błędem czyli Error 12 -błąd akumulatora. Nikt nie lubi przerywanych czynności a tymbardziej bateria naszego Roborocka.

Error 12 - Błąd 12 Roborock czyli wymiana akumulatora w Roborock - to jedna z tych przypadłości które mogą się nam wydarzyć gdy nie zareagujemy w odpowiednim czasie na sygnalizowany Error 13. Bląd objawia się utratą mocy odkurzacza oraz wyłączaniem się naszego robota w trakcie pracy w momencie gdy odkurzacz posiada jeszcze te 40-50% baterii. Odwiedź nasz odział na Rewolucji 1905 roku a nasi specjaliści w mgnieniu oka usuną ten problem.

Error 18 - Błąd turbiny silnika - jeżeli nie wymieniasz regularnie filtrów w swoim Roborocku to prędzej czy póżniej może się on pojawić w Twoim odkurzaczu. Uszkodzeniu ulega turbina silnika odkurzacza poprzez stopienie plastiku. Podstawowe objawy to głośna praca wentylatora, zapach spalenizny z odkurzacza. Nie pozwól by w Twoim domu unosił się aromat spalonej turbiny, zrewolucjonizuj działanie swojego odkurzacza poprzez wizytę w naszym rewolucyjnym ? rewelacyjnym centrum serwisowym.

to be continued.

Leave Your Comment