Error 13 Roborock Błąd Ładowania - Serwis Robotów Xiaomi

Error 13 Roborock Błąd Ładowania - Serwis Robotów Xiaomi

Error 13 Roborock - Serwis Robotów Xiaomi

Wśród rozlicznych błędów jakie mogą pojawić się w trakcie użytkowania Twojego robota sprzątającego od Xiaomi jednym z bardziej popularnych jest Error 13. W tym artykule dowiecie się czym jest ten błąd, jak go naprawić oraz jak unikać usterek robotów sprzątających. Tak abyście nie musieli Państwo często odwiedzać naszego serwisu.

Co oznacza Error 13 ?

Error 13 jest błędem układu ładowania, najczęściej błąd ten objawia się tym, że robot podczas ładowania w stacji dokującej wyjeżdża z niej samoistnie i powraca kilkukrotnie. Zdarza się też, że robot po wyjechaniu z bazy odwraca się do niej tyłem. Jeśli w Twoim robocie wystąpiły powyższe objawy to najprawdopodobniej układ ładowania na płycie głównej uległ spaleniu.

Error 13 Roborock Xiaomi

Co zrobić aby ustrzec się Error 13 w Roborocku?

Drodzy użytkownicy odkurzaczy aby ustrzec się problemów z błędem Error 13 należy regularnie czyścić filtry odkurzacza tak aby zapewnić mu prawidłową przepustowość powietrza. Z naszego doświadczenia serwisowego wynika iż prawidłowa wentylacja odkurzacza w wielu przypadkach mogłaby zapobiec wystąpieniu tej usterki. Nasz serwis robotów sprzątających Xiaomi oferuje pełną gamę akcesoriów do odkurzaczy.

Serwis Robotów Sprzątających Xiaomi

Naprawa Error 13 Roborock Xiaomi

Aby pozbyć się błędu 13 w odkurzaczu Xiaomi Roborock konieczne jest przelutowanie nowego układu ładowania na płycie głównej bądź w niektórych przypadkach wymiana bezpieczników układu ładowania, co również wymaga lutowania. Wkrótce na naszym kanale youtube'owym pojawi się video z procesu naprawczego dzięki czemu wszyscy domorośli majsterkowicze zainteresowani samodzielną naprawą będa mogli w całości prześledzić proces naprawczy i odtworzyć go w domu. Jeśli jednak lutowanie nie wpisuje się w Twoje ulubione czynności to gorąco zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych serwisów.

Znajdziecie nas w Warszawie i w Łodzi.

Lub możecie zamówić naprawę przez naszą stronę:

Naprawa Error 13 Roborock

Serwis Odkurzaczy Xiaomi Warszawa

Metro Ratusz Arsenał lokal 007

00-240 Warszawa

tel 790-203-423

Serwis Odkurzaczy Xiaomi Łódź

Henryka Sienkiewicza 101/109 Lokal U3

90-385 Łódź

tel 730-920-104

Serwis Odkurzaczy Xiaomi

1 Comments

  • Avatar
   Bill Sash
   May 20, 2021

   Aloha, it turned out to be a really terrific adventure for me when I looked around your website. I just wished to congratulate you on the quality of the work and to wish you the best of luck with it as you progress in the coming years. It was a hoot to browse your web site and I will surely be dropping by again before long to see how you're getting on. Thanks and I'll doubtless see you here soon - <a href="http://www.riosabeloco.com/UserProfile/tabid/43/UserId/101931/Default.aspx" target="_blank">Bill Sash</a>

Leave Your Comment