Error 1 Roborock naprawa czujnika laserowego - Serwis Odkurzaczy Xiaomi

Error 1 Roborock naprawa czujnika laserowego - Serwis Odkurzaczy Xiaomi

Error 1 Roborock naprawa czujnika laserowego - Serwis Robotów sprzątających Xiaomi

Roboty sprzątające Xiaomi to jeden z ulubionych produktów Xiaomi w naszym kraju zaraz obok telefonów Xiaomi. Pomimo iż urządzenia te cechuje wysoka jakość wykonania to nie są one wolne od pewnych dolegliwości . Jednym z częściej pojawiających się błędów w odkurzaczach Xiaomi jest błąd Error 1.

Co oznacza błąd error 1 w odkurzaczu Xiaomi ?

Błąd Error 1 oznacza uszkodzenie czujnika laserowego. Jeżeli Twój robot włącza silnik ssący ale nie rusza z miejsca by następnie po chwili zgłosić komunikatem dźwiękowym Error 1 to oznacza, że mamy doczynienia z uszkodzeniem czujnika laserowego lub silnika zasilającego czujnik laserowy.

Jakie błędy wskazują na usterkę lasera w Xiaomi Roborock ?

Błąd Error 1 możliwy jest również do zdiagnozowania przez aplikację mobilną służącą do obsługi odkurzacza - ERROR 1 (laser senosr error, LDS sensor motor).

Czy możliwa jest naprawa błędu Error 1 w naszym serwisie robotów sprzątających Xiaomi ?

Naprawa czujnika laserowego należy do relatywnie łatwych napraw możliwych do wykonania w naszym serwisie. Naprawa odbywa się poprzez wymianę czujnika laserowego lub silnika czujnika laserowego.

Modele w których występuje usterka czujnika laserowego:

Roborock S50

Roborock S5

S5502-00

Mi Robot Vacuum Cleaner

Zamów naprawę czujnika laserowego w opcji door2door bez wychodzenia z domu:

Naprawa Lasera Roborock Odkurzacz

1 Comments

  • Avatar
   Winicjusz
   Apr 15, 2021

   Robiłem u nich odkurzacz, właśnie na ten błąd to było jakoś miesiąc temu i jak rozmawiałem z obsługą to dopiero były początki napraw odkurzaczy. Poszło im szybko i nie zdarli nie wiadomo ile więc świetnie.

Leave Your Comment