Jak połączyć Xiaomi z komputerem ? Jak przegrać zdjęcia w Xiaomi na komputer?

Jak połączyć Xiaomi z komputerem ? Jak przegrać zdjęcia w Xiaomi na komputer?

Jak połączyć smartfon Xiaomi z komputerem ? Krótki poradnik dla wszystkich żółtodziobów !

Ahoj ! Witajcie ! Dzisiaj mamy dla Was krótki przystępny poradnik w którym wyjaśnimy jak połączyć Waszego ulubionego smartfona z komputerem. Często telefonują do nas osoby w starszym wieku, które ze smartfonami nie są za pan brat zatem przygotowaliśmy dla nich krótkie objaśnienie jak należy to zrobić.

Otóż gdy już podłączymy naszego smartfona do komputera, system operacyjny Windows sam z automatu wyszuka pakiet sterowników i zainstaluje je. O podłączeniu smartfona do komputera powiadomi nas również sygnał dźwiękowy.

Teraz najistotniejszy fragment który zilustrujemy również obrazkiem. Kiedy podłączysz swój smartfon Xiaomi do komputera domyślnie będzie on pozostawać w trybie ładowania, aby komputer wykrył telefon jako pamięć przenośną należy przeklikać to w menu powiadomień, obrazek poniżej:

Xiaomi ładowanie USB

Gdy już naszym oczom ukazał się powyższy obrazek należy kliknąć na ikonkę "Ładowanie urządzenia przez USB"

Teraz należy wybrać z listy (jak na obrazku będącym tytułowym do tego poradnika)

czy chcemy dalej ładować telefon, przesłać pliki czy przesłać zdjęcia MTP.

Zatem wybieramy prześlij pliki.

Teraz wchodzimy w Mój Komputer - urządzenie wyświetli sie jako nośnik pamięci zewnętrznej o nazwie modelu, klikamy na ten nośnik pamięci i jesteśmy właśnie w pamięci telefonu.

Jeśli akurat interesuje Cię zgranie zdjęć wybieramy folder DCIM i tam znajdziemy obrazy uwiecznione za pomocą smartfona.

Nasi specjaliści wciąż czuwają i wyłapują najpowszechniejsze problemy społeczności Xiaomi dlatego możecie być spokojni, w niedalekiej przyszłości ugryziemy kolejne mniej lub bardziej wymagające zagadnienia związane z obsługą produktów Xiaomi.

6 Comments

  • Avatar
   Rafał
   Jun 23, 2019

   W moim Pocofon F1 system android wykrył połączenie z komputerem lecz system windows na komputerze nie wykrył telefonu i nie zainstalował automatycznie sterowników. Skąd je najlepiej pobrać?

  • Avatar
   Jurek B
   Jul 5, 2019

   Od starzyzny nie wyzywaj ludzi. Twoja rada jak to zrobić nie potwierdziła się. Nie pokazują się ekrany o których piszesz. Potem jest klops.

  • Avatar
   sławek
   Jul 8, 2019

   Momencik pokazuje się wystarczy następnie ikonę ładowanie przez usb rozwinąć dalej i wybrać przesyłanie etc . Działa :)

  • Avatar
   Marcin Hrankowski
   Jul 23, 2019

   Podłączam mi 9 se do komputera i rozpoczyna się ładowanie ale nic więcej. wie ktoś może jak sprawić aby komputer mi wykrył ten telefon?

  • Avatar
   Paweł
   Aug 4, 2019

   Pierdolenie kotka za pomocą młotka,miałem poprzednio xaomi redmi note 4 i mogłem na pocztę wysłać fotę teraz mam redmi note 7 i oczywiście się nie ,mogę na fejsbuki i inny chłam którego nie posiadam bo nie chcę! To już mój koniec z tą badziewną firmą,wracam do Samsunga.

  • Avatar
   RobG56
   Aug 14, 2019

   Prawdopodobnie autor sam tego nie sprawdzał, i ma płacone od słowa i czasu. Bo to nie działa (6A).

Leave Your Comment