Jak wyłączyć Fastboot w Xiaomi ?

Jak wyłączyć Fastboot w Xiaomi ?

 • Jak wyłączyć Fastboot w Xiaomi ?

Na ekranie Twojego Xiaomi pojawił się tajemniczy królik serwisant odziany w czapkę z komunistyczną gwiazdką ? Bynajmniej nie jest to podprogowa forma przekonania Cię do ustroju komunistycznego zastosowana przez Xiaomi Communications a jedynie znak, że wprowadziłeś swój telefon w tryb FASTBOOT.

Czym zatem jest tryb FASTBOOT ? 

Otóż tryb FASTBOOT jest trybem pracy Androida służącym do wykonywania czynności serwisowych takich jak zmiana oprogramowania bądź odblokowanie bootloadera.

Jeśli kiedyś będziesz potrzebował wgrać nowe oprogramowanie do telefonu Xiaomi to zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem jak wgrać oprogramowanie do Xiaomi .

Jak uruchomić FASTBOOT ? 

Przy wyłączonym telefonie wciśnij POWER + VOLUME DOWN (włącznik i guzik ściszania) jednocześnie przez kilka sekund.

To odrobina wiedzy dla wszystkich żądnych zgłębienia całego łańcucha przyczynowo skutkowego a teraz to na co czekasz 

Aby wyłączyć FASTBOOT przytrzymaj włącznik conajmniej 30 sekund. Spowoduje to przelogowanie telefonu i ponowne uruchomienie.

Wciąż fastboot na ekranie ? Spójrz na obudowę, być może Twoje przyciski boczne są wciśnięte w obudowę i same wprowadzają telefon w FASTBOOTA.

W takim układzie dreptaj spiesznie na Metro Ratusz Arsenał lokal 007 do naszego serwisu ! Pomożemy Ci z Twoim problemem przycisków bocznych w niecałe 10 minut !

9 Comments

  • Avatar
   Dominik
   May 11, 2019

   Thanks 100% working

  • Avatar
   Weronika
   May 12, 2019

   Dzień dobry, ile kosztuje wymiana przycisków bocznych? W moim xiaomi przycisk wcisnął się z jednej strony w telefon, i bez przerwy sam z siebie ścisza głośność do 0.

   • Avatar
    wiktoria
    Jun 13, 2019

    mam tak samo! :c

   • Avatar
    WIKI
    Jun 13, 2019

    mam identycznie i płacze :<

   • Avatar
    koko
    Jul 16, 2019

    Takie rzeczy to w serwisie jak telefon jest na gwarancji a nie na podejrzanych stronach,kolega wysłał do serwisu który okazał się być fałszywy,też napisał do jakiejść strony zamiast do serwisu xiaomi,wysłał smartfon i tyle go widział.

  • Avatar
   Tymoteusz
   May 27, 2019

   Dziękuję za pomoc. Wszystko działa w 100% !

  • Avatar
   kuba
   Jun 2, 2019

   thx

  • Avatar
   MuffiN
   Jun 26, 2019

   2 minuty trzymałm power i pomogło

  • Avatar
   Julia
   Aug 23, 2019

   Miałam tak raz i samo się wyłączyła, dziś mam tak drugi raz i muszę chyba spróbować tego sposobu, bo jestem przestraszona, ponieważ się nie włączył

Leave Your Comment