Wymiana wyświetlacza Poco F2 PRO Warszawa
  • Wymiana wyświetlacza Poco F2 PRO Warszawa

Wymiana LCD Poco F2 PRO Oryginał

Błyskawiczna naprawa wyświetlacza LCD Poco F2 PRO. Wymiana ekranu Poco F2 PRO z użyciem oryginalnego wyświetlacza. Odwiedź nasz serwis Xiaomi Warszawa lub serwis Xiaomi Gdańsk czy też serwis Xiaomi Łódź. Naprawa objęta 6 miesięczną gwarancją. Możliwość realizacji naprawy w modelu door2door, zadzwoń i umów się na naprawę z dowozem do domu.

800,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana wyświetlacza LCD Xiaomi Poco F2 PRO

Twój Poco F2 PRO zaliczył bliskie spotkanie z twardą powierzchnią ? Nie chce już dłużej wyświetlać obrazu na wyświetlaczu ? Przynieś go do nas, z chęcią pomożemy.

Usługa którą właśnie przeglądasz dotyczy wymiany ekranu w telefonie Poco F2 PRO i jest realizowana z użyciem oryginalnego wyświetlacza SUPER Amoled czyli tego samego który producent montuje do tego smartfona fabrycznie. Czas realizacji naprawy wynosi ok 60 minut.

Czy naprawa wyświetlacza Poco F2 PRO się opłaca?

Pomimo iż wymiana ekranu w Xiaomi Poco F2 PRO jest dość kosztowna to wciąż opłacalna. Nowe urządzenie to koszt 2000-2500zł w zależności od aktualnych promocji na rynku na ten model a sam smartfon jest naprawdę niezawodny, flagowy procesor, świetne aparaty i wysokiej jakości ekran AMOLED czynią go jednym z lepszych smartfonów marki Xiaomi.

Czy muszę się martwić o dane w swoim smartfonie ?

W zupełności nie musisz się martwić o swoje dane, serwis Xiaomi Warszawa nie usuwa danych podczas dokonywania naprawy. Uprzejmie prosimy o zdjęcie lub udostępnienie kodów blokady do ekranu smartfona co ułatwi nam pracę. Nigdy natomiast nie usuwamy żadnych danych z Twojego telefonu.

100 Przedmioty