Wymiana wyświetlacza Poco M3 Warszawa
  • Wymiana wyświetlacza Poco M3 Warszawa

Wymiana LCD Xiaomi Poco M3

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco M3 od ręki. Bez usuwania danych, bez czekania - w jedyne 60 minut. Naprawa Xiaomi Poco M3 do wykonania w serwis Xiaomi Warszawa , w Łodzi i w Gdańsku. Możliwość wymiany ekranu w formie wysyłkowej z każdego innego polskiego miasta.

250,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana Wyświetlacza LCD Xiaomi Poco M3

Jeśli Twój Xiaomi Poco M3 upadł i uszkodzeniu uległ wyświetlacz lub szyba wyświetlacza to koniecznie musisz skorzystać z naszej usługi błyskawicznej wymiany wyświetlacza w Xiaomi Poco M3. Naprawa ekranu w Poco M3 odbywa się w czasie 60 minut z użyciem najwyższej jakości komponentów. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Łodzi oraz Gdańsku i sukcesywnie powiększamy ich liczbę tak aby nasi klienci mogli w sposób szybki i bezproblemowy dokonać naprawy swojego Xiaomi.

Czy naprawa wyświetlacza Poco M3 wiąże się z ryzykiem utraty danych w smartfonie ?

W przeciwieństwie do innych serwisów producenta nie kasujemy zawartości smartfona podczas naprawy. Nasz serwis Xiaomi to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych i szybkości wykonania usługi.

Czy naprawa ekranu w POCO M3 objęta jest gwarancją ?

Tak, udzielamy 3 lub 6 miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę w zależności od rodzaju komponentu użytego do wykonania naprawy. Gwarancja obejmuje prawidłowość działania panelu dotykowego oraz brak martwych pikseli na ekranie. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wyświetlacza oraz wszelkich nieprawidłowości będących skutkiem zalania telefonu.

Wysyłkowa naprawa wyświetlacza POCO M3 czy jest możliwa ?

Istnieje możliwość wymiany ekranu w Poco M3 wysyłkowo z każdego zakątka Polski, należy wykupić usługę i wysłać sprzęt na serwis Xiaomi Warszawa czyli nasz oddział na Metro Ratusz Arsenał lokal 007 w przesyłce załączając dane adresowe zwrotne i opis usterki na kartce oraz kod blokady do smartfona.

Jakie akcesoria ochronne do Poco M3 można nabyć u Państwa aby zapobiec ponownej wizycie w serwisie ?

W naszym serwisie Xiaomi znajdą Państwo zarówno szkła hartowane jak i różnego rodzaju pokrowce które uchronią przed następstwem upadków smartfona. Nasi pracownicy z chęcią doradzą najlepszą ochronę smartfona i wybiorą dla Państwa niezbędne akcesorią. Pomogą również w montażu szkła hartowanego jeśli tylko pozwoli na to aktualne obłożenie punktu serwisowego.

Czy należy się specjalnie umawiać na naprawę ekranu Poco M3 od ręki?

Przed wizytą w serwisie uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny na numer telefonu właściwego oddziału lub numer centrali serwisowej 790-203-423 celem potwierdzenia dostępności komponentu, po potwierdzeniu dostępności mogą się do nas Państwo udać na ekspresową naprawę.

97 Przedmioty