Wymiana Ekranu Xiaomi Mi9T
  • Wymiana Ekranu Xiaomi Mi9T

Wymiana LCD Xiaomi Mi9T OLED

Wymiana wyświetlacza w modelu Xiaomi Mi9T z użyciem wyświetlacza wykonanego w technologii OLED. Błyskawiczna wymiana ekranu w Xiaomi Mi9T w jednym z naszych serwisów w Warszawie, Łodzi lub Gdańsku.

400,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań


Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Mi9T OLED

Twój Xiaomi Mi9T zaliczył spotkanie z asfaltem i ekran przestał wyświetlać ? A może w wyniku upadku ekran zaczął mrygać na zielono ? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to niezawodny znak, że ta usługa przeznaczona jest właśnie dla Ciebie. Przedmiotem usługi jest wymiana wyświetlacza w modeu Xiaomi Mi9T z użyciem komponentu wykonanego w  technologii OLED w jednym z naszych centrów serwisowych: w Warszawie - Metro Ratusz Arsenał lokal 007, Łodzi - Sienkiewicza 101/109 lokal U3, Gdańsku - Hala Kupców Dominikańskich lokal 5.

Czy wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi9T się opłaca ?

Model Xiaomi Mi9T wciąż jest jednym z bardziej udanych smartfonów marki Xiaomi zatem taka naprawa jak wymiana ekranu w Xiaomi Mi9T należy do jak najbardziej opłacalnych w szczególności w tańszym wariancie z użyciem wyświetlacza OLED.

Ile trwa naprawa ekranu w Xiaomi Mi9T ?

Naprawa ekranu w modelu Xiaomi Mi9T trwa średnio nie dłużej niż 60 minut. Należy skontaktować się z serwisem telefonicznie przed osobistym stawiennictwem celem potwierdzenia aktualnych stanów magazynowych gdyż nie zawsze musimy mieć dany produkt - w tym przypadku wyświetlacz na stanie.

Czy wymiana ekranu w Xiaomi Mi9T wiąże się z usunięciem danych z telefonu ?

Żadne dane podczas wymiany ekranu nie są usuwane ze smartfona. Prosimy o udostępnienie kodu blokady na czas trwania blokady bądź gdy to możliwe wyłączenie zabezpieczeń tak abyśmy mogli sprawdzić poprawność działania wyświetlacza.

100 Przedmioty