wymiana ekranu xiaomi mi note 10 warszawa
  • wymiana ekranu xiaomi mi note 10 warszawa

Wymiana Ekranu Mi Note 10 Lite OLED

Błyskawiczna wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Mi Note 10 Lite w serwisie Xiaomi w Warszawie. Naprawa wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite z użyciem ekranu wykonanego w technologii OLED. Matryca w jakości OEM, czytnik linii papilarnych będzie działać po naprawie.

400,00 zł
Brutto
Payment
  • Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję Nie kupuj kota w worku odwiedź nasz salon w centrum Warszawy by podjąć właściwą decyzję
  • Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia
  • Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań Nawet do 30 dni na zwrot produktu gdy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań

Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Mi Note 10 Lite OLED Warszawa

Twój Xiaomi Mi Note 10 Lite zaliczył bliskie spotkanie z podłożem i przestał wyświetlać treść na ekranie? A może zbiła się szybka ? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to niezawodny znak, że musisz odwiedzić nasz serwis. Jak wygląda proces naprawczy w naszym serwisie ?

.

Cenimy sobie prostotę i komunikację dlatego też aby dokonać wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi Mi Note 10 Lite od ręki wystarczy, że zadzwonisz pod nasz numer telefonu 790203423 z zapytaniem o dostępność komponentu a następnie po potwierdzeniu dostępności komponentu odwiedzisz nasz serwis w centrum Warszawy zlokalizowany przy Metro Ratusz Arsenał lokal 007.

Niniejsza naprawa dotyczy wymiany całego wyświetlacza wraz z warstwą dotyku i wierzchnim szkłem, czas realizacji naprawy w przypadku dostępności komponentu to 60-120 minut.

Podczas naprawy nie są usuwane żadne dane z telefonu.

Naprawa objęta jest 6 miesięczną gwarancją.

Użyty komponent to wyświetlacz OEM wykonany w technologii OLED, jeśli życzą sobie Państwo wymianę z użyciem oryginalnego komponentu zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałym produktami.

20 Przedmioty