Dlaczego kupować u nas?

 

Xiaomi Outlet powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie jakość i niezawodność marki Xiaomi. To właśnie dla Was przygotowaliśmy szeroką ofertę produktową chińskiego producenta w cenach zbliżonych do tych, które otrzymalibyście w Państwie Środka.

 

Showroom w centrum Warszawy, bo wierzymy, że każdy solidny dystrybutor powinien umożliwić klientowi zapoznanie sie z produktem. Wrażenia wzrokowe są bardzo istotne w szczególności, gdy decydujesz się na zakup smartfona, który będzie Ci towarzyszyć każdego dnia.

 

2 lata gwarancji i centrum serwisowe by pomóc klientowi rozwiązywać szybko i sprawnie wszelkie problemy napotkane podczas użytkowania a w razie jakichkolwiek usterek wyeliminować je na miejscu bez konieczności odsyłania do Chin.

 

Polska dystrybucja, chińskie ceny – produkty nabywane w naszym sklepie pochodzą z polskiej dystrybucji i są dostosowane do norm europejskich a cena, w jakiej są oferowane nie różni sie wiele od tego, co uświadczą Państwo w sklepach typu Gearbest czy Banggood.

 

Przejrzyste reguły to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji. Ufamy, ze proste zasady bez ściemy przemawiają do Klienta bardziej aniżeli najbardziej trafne slogany sprzedażowe.

sklep Xiaomi

https://xiaomioutlet.pl

 

Poniżej warunki gwarancji oraz napraw serwisowych pozagwarancyjnych oraz regulamin sklepu.