Serwis Xiaomi Łódź

Z nieukrywaną dumą pragniemy Państwa poinformować o otwarciu nowego sklepu i serwisu Xiaomi Outlet, tym razem zawitaliśmy do drugiego największego miasta w Polsce jakim jest Łódź. Dzięki podjęciu współpracy z markami AllParts Poland oraz Medic Phone będziemy w stanie zapewnić Państwu to co tak ważne w przypadku naprawy smartfona - efektywność i szybkość działania oraz jeszcze szerszy wachlarz usług. AllParts Poland jak słusznie wskazuje nazwa brandu zapewni nieograniczoną dostępność części zamiennych do smartfonów Xiaomi dzięki czemu 95% napraw będziemy w stanie wykonać dla Państwa na poczekaniu. Wymiana wyświetlacza Xiaomi w Łodzi już nie będzie musiała oznaczać długiego czasu oczekiwania u konkurencji i wątpliwej jakości części kupionych u przypadkowego sprzedawcy z Allegro przez ogólny serwis telefonów. Już teraz postaw na sprawdzone rozwiązania i powierz swój smartfon Xiaomi w ręce specjalistów.

Dogodna lokalizacja w centrum Łodzi na tzw. łódzkim Manhattanie w bliskim sąsiedztwie Galerii Łódzkiej to nie tylko łatwość dojazdu do naszego serwisu ale przede wszystkim stworzenie możliwości naprawy telefonu Xiaomi i jednoczesnego załatwienia pilnych spraw służbowych czy urzędowych. Z chwilą gdy w naszym serwisie będzie się odbywać wymiana baterii w Twoim smartfonie Xiaomi będziesz popijać kawę w pobliskim Starbucksie lub oddawać się zakupowemu szaleństwu. 

Mamy też creme de la creme dla zbłąkanych owieczek które nie posiadają smartfona Xiaomi a zabłądzą do naszego serwisu w poszukiwaniu pomocy ze smartfonem takich marek jak iPhone, Huawei, Samsung, OnePlus, Nokia, Motorola czy OPPO. Nasz trzeci partner biznesowy - Medic Phone w profesjonalny sposob sprawi, że wymiana szybki w iphonie odbędzie się na miejscu w mgnieniu oka a wyświetlacz w Huawei'u zyska dawno utraconą świetność jeszcze tego samego dnia bez rozstawania się ze swoim smartfonem.  Ponadto zadbaliśmy również o bardzo bogaty wybór akcesoriów ochronnych do smartfonów wszystkich marek tak abyście nie musieli Państwo korzystać z naszych usług więcej razy niż jest to konieczne.  Nasz pracownik dobierze dla Was taki zestaw akcesoriów, że będziecie mogli ze stoickim spokojem przyglądać się nawet najbardziej ekstremalnym upadkom Waszych smartfonów. 

Cześci zamienne - czy wiesz, że Xiaomi Outlet to pierwszy serwis Xiaomi w Łodzi który oferuje klientowi możliwość wyboru części zamiennych zarówno zamiennikowych jak i oryginalnych ? W naszym serwisie znajdą Państwo oryginalne wyświetlacze Xiaomi, oryginalne baterie Xiaomi, oryginalne złącza usb Xiaomi, oryginalne kamery, taśmy power flex, przyciski boczne, obudowy Xiaomi - przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów umożliwiamy zakup wyżej wymienionych części serwisowych wszystkim którzy chcieliby zacząć przygodę z samodzielnymi naprawami smartfonów chińskiego producenta w domowym zaciszu.

Równocześnie z rozpoczęciem naszej przygody w mieście pełnym zakładów przemysłu tekstylnego i zabytkowych żydowskich kamiennic zbiegło się jeszcze jedno wydarzenie jakim jest uruchomienie naszego kanału Youtube - Kanał Xiaomi Outlet na którym to znajdziecie recenzje produktów Xiaomi, porady dotyczące napraw sprzętu Xiaomi i rozwiązanie powszechnych problemów związanych ze smartfonami Xiaomi oraz setki filmów z napraw na żywo tak aby Wymiana wyświetlacza w Mi9T PRO była bardziej przystępna dla każdego kto chciałby dokonać jej w domowym zaciszu , oczywiście korzystając z naszych sprawdzonych wysokiej jakości komponentów. 

Na początek jednak chcielibyśmy w krótkim video pokazać Wam jak dotrzeć do naszego serwisu nie gubiąc się przy tym w gąszczu wieżowców na Manhatannie:

Serwis Xiaomi Łódź

Czekamy na Was w lokalu przy ulicy:

Henryka Sienkiewicza 101/109 lokal U3

90-301 Łódź

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 11:00 - 19:00

Sobota 9:00 - 15:00

Zakres świadczonych usług w zakresie naprawy sprzętów Xiaomi:

 • wymiana wyświetlacza Xiaomi
 • wymiana szybki Xiaomi
 • wymiana baterii Xiaomi
 • usunięcie konta Xiaomi z telefonu
 • usunięcie konta google / FRP Xiaomi 
 • wymiana plecków Xiaomi 
 • wymiana głośnika rozmów Xiaomi
 • wymiana szkła aparatu Xiaomi
 • wgranie oprogramowania Xiaomi.eu

Pozostałe usługi realizowane we współpracy z firmami MedicPhone i AllParts Poland:

 • wymiana wyświetlacza iPhone
 • wymiana wyświetlacza Huawei
 • wymiana wyświetlacza OnePlus
 • wymiana wyświetlacza Nokia
 • wymiana wyświetlacza Samsung