Witaj w serwisie Xiaomi Outlet !

Jeśli czytasz teraz tą stronę to zapewne znalazłeś się w tej trudnej sytuacji kiedy Twój smartfon narzędzie bez którego tak ciężko się dziś obyć, odmówił posłuszeństwa. I tu zaczyna się koniec Twoich zmartwień gdyż wlaśnie trafiłeś w dobre ręce. 

Jako jedyny w Polsce serwis marki Xiaomi dysponujemy szeroką gamą części zamiennych do produktów Xiaomi i jako jeden z 3 serwisów w Polsce jesteśmy w stanie zaproponować Państwu naprawy na oryginalnych częściach. Dzięki równoległej sprzedaży produktów Xiaomi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu praktycznie nieograniczoną dostępność podzespołów nawet tak ciężko dostępnych jak płyty główne

Cenimy sobie transparentność i jasne reguły zatem profesjonalną wycenę naprawy otrzymują Państwo na samym początku a diagnoza w naszym serwisie jest całkowicie darmowa.

Twój czas jest dla nas ważny dlatego staramy się wykonywać wszystkie proste usterki na poczekaniu. Bateria, wyświetlacz, złącze ładowania czy niedziałający głośnik to wszystko zrobimy od ręki na miejscu.

Naprawy gwarancyjne oraz pozagwarancyjne: Xiaomi mimo iż doczekało się oficjalnych dystrybutorów na polskim rynku nie prowadzi autoryzowanego serwisu dla sprzętów zakupionych na rynku wtórnym lub u tzw. prywatnych importerów. Informacje na temat właściwego serwisu do realizacji gwarancji uzyskają Państwo w miejscu zakupu produktu.  Serwis Xiaomi Outlet realizuje naprawy gwarancyjne dla sprzętów zakupionych w sklepie Xiaomi Outlet oraz dla podmiotów, które podpisały umowę z naszym serwisem dot. napraw gwarancyjnych. Sprzęty zakupione na allegro, w sklepach typu Bestcena u Januszy na OLXie nie podlegają żadnej gwarancji producenckiej w Polsce.  Produkty z dystrybucji ABC Data lub Ingram Micro Polska podlegają gwarancji w CCS, informacje na temat gwarancji znajdą Państwo w pudełku wraz z telefonem. Jeśli jakiś niekompetentny pracownik RTV Euro AGD odeśle Państwa do nas po wpisaniu frazy Xiaomi serwis to polecamy zafundować takiemu ancymonowi kurs pt "nie wszystko co wyskoczy z Google jest prawdą objawioną".

Naprawa w Xiaomi Outlet a gwarancja innego serwisu: Jeśli decydują się Państwo na skorzystanie z usług naszego serwisu prosimy pamiętać iż tylko naprawa na oryginalnych podzespołach wiąże się z zachowaniem gwarancji. 

Dbamy o Twój portfel, ten slogan reklamowy kradniemy od banków ale w przeciwieństwie do nich u nas to nie są tylko i wyłącznie puste słowa. W naszym serwisie dokonasz naprawy taniej niż gdziekolwiek indziej dlatego nawet nie traćcie czasu na dzwonienie do konkurencji. Nasze podzespoły importujemy bezpośrednio z Chin co gwarantuje Państwu dostępność części na miejscu oraz najniższe ceny podczas gdy inne serwisy zamawiają części pod naprawę my już się przygotowaliśmy na Państwa wizytę. Jeśli wymiana na oryginalnym podzespole przekracza Państwa budżet oferujemy naprawy na zamiennikach czyli to co oferuje konkurencja za dwukrotnie wyższe pieniądze. Nasze oryginalne podzespoły pochodzą bądź z demontażu z nowych telefonów bądź ze sklepu DragonTT - tutaj mogą Państwo poczytać opinie na temat sklepu: opinie o DragonTT na forum MIUIPolska

Na koniec kilka prostych reguł współpracy klient-serwis które ułatwią nam wzajemną komunikację:

1 . Przed wizyta w naszym serwisie na naprawę "od ręki" czekamy na Twój telefon bądź maila celem potwierdzenia dostępności części oraz aktualnego obłożenia serwisu.

2. Szacunkowy czas naprawy podany na zgłoszeniu jest tylko przewidywanym czasem ukończenia naprawy a nie terminem zawitym, w myśl tej zasady roszczenia z tytułu nieprzewidzianych opóźnień nie będą uwzględniane.

3. Rabat jest miastem położonym w Maroko.

4. Mamy prawo odmówić wykonania naprawy jeśli zachodzą uzasadnione podejrzenia, że zleceniodawca próbuje zataić ukryte wady sprzętu bądź w inny sposób narazić naszą firmę na straty finansowe bądź wizerunkowe.