Dlaczego my?

Dlaczego kupować u nas?

 

Xiaomi Outlet powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie jakość i niezawodność marki Xiaomi. To właśnie dla Was przygotowaliśmy szeroką ofertę produktową chińskiego producenta w cenach zbliżonych do tych, które otrzymalibyście w Państwie Środka.

 

Showroom w centrum Warszawy, bo wierzymy, że każdy solidny dystrybutor powinien umożliwić klientowi zapoznanie sie z produktem. Wrażenia wzrokowe są bardzo istotne w szczególności, gdy decydujesz się na zakup smartfona, który będzie Ci towarzyszyć każdego dnia.

 

2 lata gwarancji i centrum serwisowe by pomóc klientowi rozwiązywać szybko i sprawnie wszelkie problemy napotkane podczas użytkowania a w razie jakichkolwiek usterek wyeliminować je na miejscu bez konieczności odsyłania do Chin.

 

Polska dystrybucja, chińskie ceny – produkty nabywane w naszym sklepie pochodzą z polskiej dystrybucji i są dostosowane do norm europejskich a cena, w jakiej są oferowane nie różni sie wiele od tego, co uświadczą Państwo w sklepach typu Gearbest czy Banggood.

 

Przejrzyste reguły to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji. Ufamy, ze proste zasady bez ściemy przemawiają do Klienta bardziej aniżeli najbardziej trafne slogany sprzedażowe.