Serwis Xiaomi Gdańsk

Ahoj ! Witamy na pokładzie nowo otwartego oddziału serwisowego Xiaomi Outlet. Tak jak zapowiadaliśmy po Warszawie i Łodzi przyszła pora na otwarcie oddziału w słonecznym Trójmieście. Podobnie jak w Łodzi i Warszawie tak i tutaj możecie liczyć na najwyższe standardy obsługi serwisowej jak również na stale poszerzający się wachlarz usług.  W zdobywaniu Trójmiasta będzie towarzyszyć nam dwóch naszych strategicznych partnerów tj . marka AllParts Poland oraz ekipa MedicPhone. Dzięki tej synergii działań będziecie mieli możliwość naprawić u nas nie tylko sprzęty marki Xiaomi ale również innych marek takich jak OnePlus, Pixel czy Oppo. Naprawa Xiaomi w naszym oddziale w Gdańsku będzie odbywać się w ekspresowym czasie, praktycznie na poczekaniu gdyż wszystkie wyświetlacze, baterie, aparaty i inne komponenty najwyższej jakości będą znajdować się na miejscu dostarczane regularnie przez naszego partnera AllParts.

Serwis hulajnóg Xiaomi Gdańsk

Hulajnogi marki Xiaomi szturmem podbiły serca polskich fanów marki, widząc ten nasilający się trend nasza oferta serwisowa wzbogaciła się o naprawę hulajnóg Xiaomi. Na miejscu wykonasz u nas takie usługi jak : 

wymiana opony w hulajnodze Xiaomi

wymiana baterii w hulajnodze Xiaomi

kasowanie błędów oprogramowania hulajnogi Xiaomi

odblokowanie hulajnogi Xiaomi

Serwis odkurzaczy Xiaomi Gdańśk

Naprawa robotów sprzątajacych Xiaomi w Trójmieście nigdy nie była tak prosta jak teraz. Wystarczy, że przyjdziesz do naszego serwisu ze swoim Roborockiem a nasz personel upora się z każdą nawet najtrudniejzą, najmniej oczywistą dolegliwością. Wymiana głowicy laserowej, naprawa error 13 czy turbiny silnika to wiodące usterki z którymi borykają się użytkownicy Roborocków czy Xiaovy, teraz nie będziecie musieli wysyłać swoich odkurzaczy do naszej warszawskiej centrali a wszystkie problemy z Waszymi odkurzaczami rozwiążecie udając się do naszego serwisu Xiaomi w centrum Gdańska.

Naprawa Xiaomi Gdańsk

Dogodna lokalizacja w centrum Gdańska umożliwi Wam trafienie do nas z każdego zakątka Trójmiasta. Nasz nowy punkt serwisowy znajduje się w zabytkowej Hali Targowej Kupców Dominikańskich, oddaj swój sprzęt w ręce profesjonalistów i udaj się na relaksujący spacer brzegiem Motławy by za godzinę znów móc cieszyć się w pełni działającym smartfonem.

Mamy też creme de la creme dla zbłąkanych owieczek które nie posiadają smartfona Xiaomi a zabłądzą do naszego serwisu w poszukiwaniu pomocy ze smartfonem takich marek jak iPhone, Huawei, Samsung, OnePlus, Nokia, Motorola czy OPPO. Nasz trzeci partner biznesowy - Medic Phone w profesjonalny sposob sprawi, że wymiana szybki w iphonie odbędzie się na miejscu w mgnieniu oka a wyświetlacz w Huawei'u zyska dawno utraconą świetność jeszcze tego samego dnia bez rozstawania się ze swoim smartfonem.  Ponadto zadbaliśmy również o bardzo bogaty wybór akcesoriów ochronnych do smartfonów wszystkich marek tak abyście nie musieli Państwo korzystać z naszych usług więcej razy niż jest to konieczne.  Nasz pracownik dobierze dla Was taki zestaw akcesoriów, że będziecie mogli ze stoickim spokojem przyglądać się nawet najbardziej ekstremalnym upadkom Waszych smartfonów. 

Cześci zamienne - czy wiesz, że Xiaomi Outlet to pierwszy serwis Xiaomi w Łodzi który oferuje klientowi możliwość wyboru części zamiennych zarówno zamiennikowych jak i oryginalnych ? W naszym serwisie znajdą Państwo oryginalne wyświetlacze Xiaomi, oryginalne baterie Xiaomi, oryginalne złącza usb Xiaomi, oryginalne kamery, taśmy power flex, przyciski boczne, obudowy Xiaomi - przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów umożliwiamy zakup wyżej wymienionych części serwisowych wszystkim którzy chcieliby zacząć przygodę z samodzielnymi naprawami smartfonów chińskiego producenta w domowym zaciszu.

Czekamy na Was w lokalu przy ulicy:

Pl Dominikański 1 Hala Kupców Dominikańskich Lokal 5

80-844 Gdańsk

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

Zakres świadczonych usług w zakresie naprawy sprzętów Xiaomi:

 • wymiana wyświetlacza Xiaomi
 • wymiana szybki Xiaomi
 • wymiana baterii Xiaomi
 • usunięcie konta Xiaomi z telefonu
 • usunięcie konta google / FRP Xiaomi 
 • wymiana plecków Xiaomi 
 • wymiana głośnika rozmów Xiaomi
 • wymiana szkła aparatu Xiaomi
 • wgranie oprogramowania Xiaomi.eu

Pozostałe usługi realizowane we współpracy z firmami MedicPhone i AllParts Poland:

 • wymiana wyświetlacza iPhone
 • wymiana wyświetlacza Huawei
 • wymiana wyświetlacza OnePlus
 • wymiana wyświetlacza Nokia
 • wymiana wyświetlacza Samsung