Telefony Mi

Telefony MI

Telefony Mi to ekskluzywna linia smartfonów Xiaomi stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Znajdą tu Państwo takie modele jak Xiaomi Mi6 będący najszybszym telefonem na świecie czy Xiaomi Mi Mix 2 zaprojektowany we współpracy z Philipem Starckiem pierwszy telefon bez ramek na rynku.

Smartfony Mi to innowacyjne rozwiązania ale też stabilność pracy i pojemne baterie których brak u konkurencji o czym świadczy phablet Xiaomi tj. Xiaomi Mi Max 2 wyposażony w ogromną baterię 5300 mAh.

Dla wszystkich którzy chcieliby posiadać smartfona do zdjęć Xiaomi przygotowało model Mi A1 z podwójnym aparatem fotograficznym. Ten model wykonany we współpracy z Google to jeden z najlepszych smartfonów do zdjęć na rynku w cenie do 900zł.

Jeśli zależy Ci na eleganckim, funkcjonalnym smartfonie i chcesz w pewny sposób zainwestować swoje pieniądze zdecyduj się na telefon Mi.  Gwarantujemy, że już nigdy nie zamienisz swojego Xiaomi na żaden inny smartfon !

Aktywne filtry

Pocophone F1 6/64GB Czarny

Cena 1 449,99 zł

Pocophone F1 6/64GB pierwszy smartfon na swiecie chlodzony ciecza. Pod poliweglanowa obudowa kryje sie najszybszy procesor Snapdragon 845 wsparty 6GB Ramu. Rewelacyjne zdjecia zapewni nam podwójny aparat o jasnej przeslonie f1,8 z duzymi pikselami, ten sam w który wyposazono Xiaomi Mi8. Dwa dni intensywnego uzytkowania nie powinno byc problemem za sprawa...

Pocophone F1 6/128GB Czarny

Cena 1 589,99 zł

Pocophone F1 6/128GB pierwszy smartfon na swiecie chlodzony ciecza. Pod poliweglanowa obudowa kryje sie najszybszy procesor Snapdragon 845 wsparty 6GB Ramu. Rewelacyjne zdjecia zapewni nam podwójny aparat o jasnej przeslonie f1,8 z duzymi pikselami, ten sam w który wyposazono Xiaomi Mi8. Dwa dni intensywnego uzytkowania nie powinno byc problemem za sprawa...