Telefony Xiaomi

Smartfony Xiaomi to obok kryptowaluty Bitcoin najgorętszy temat w branży technologii w ostatnich miesiącach. Sukces Xiaomi tkwi przede wszystkim w zaawansowanych parametrach technicznych które chiński producent oferuje za śmiesznie niskie ceny. Modele takie jak Redmi 4X czy Redmi Note 4 stały się najczęściej wybieranymi modelami przez Polaków jeśli chodzi o chińskiego producenta.

Smartfony Xiaomi dzielą się na dwie podstawowe linie, jedną z nich jest Xiaomi Redmi telefony z tej linii cechuje przede wszystkim świetna jakość przy bardzo niskiej cenie. Model Redmi 4X można dostać już za niecałe 600zł otrzymując za tą cenę baterię 4100 mAh, 3GB Ramu i 8 rdzeniowy procesor Snapdragon. Jeśli potrzebujesz smartfona prostego, funkcjonalnego z dużą baterią to smartfony Redmi zostały stworzone dla Ciebie.

Z kolei smartfony Mi to smartfony klasy ekskluzywnej. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania oraz najmocniejsze podzespoły. Dość wspomnieć że Xiaomi Mi6 jest aktualnie najszybszym telefonem na świecie a Xiaomi Mi Max 2 to phablet Xiaomi  który deklasuje konkurencję żywotnością baterii. Modele z serii Mi dostaną Państwo już za niecałe 900zł. Luksusowy smartfon za 900zł? Dla chińskiego producenta niemożliwe nie istnieje.

Aktywne filtry

Pocophone F1 6/64GB Czarny

Cena 1 449,99 zł

Pocophone F1 6/64GB pierwszy smartfon na swiecie chlodzony ciecza. Pod poliweglanowa obudowa kryje sie najszybszy procesor Snapdragon 845 wsparty 6GB Ramu. Rewelacyjne zdjecia zapewni nam podwójny aparat o jasnej przeslonie f1,8 z duzymi pikselami, ten sam w który wyposazono Xiaomi Mi8. Dwa dni intensywnego uzytkowania nie powinno byc problemem za sprawa...

Pocophone F1 6/128GB Czarny

Cena 1 589,99 zł

Pocophone F1 6/128GB pierwszy smartfon na swiecie chlodzony ciecza. Pod poliweglanowa obudowa kryje sie najszybszy procesor Snapdragon 845 wsparty 6GB Ramu. Rewelacyjne zdjecia zapewni nam podwójny aparat o jasnej przeslonie f1,8 z duzymi pikselami, ten sam w który wyposazono Xiaomi Mi8. Dwa dni intensywnego uzytkowania nie powinno byc problemem za sprawa...