Wymiana Szybki Xiaomi

Wymiana szybki Xiaomi

Zbita szybka w Xiaomi to podstawowa bolączka serwisowa użytkowników Xiaomi. Wyświetlacze w Xiaomi ale też w inn ych markach mają coraz węższe ramki przez co ryzyko tego że uszkodzimy szybę jest coraz większe. Całe szczęście istnieje możliwość naprawy ekranu poprzez wymianę jedynie samej szybki. Jakie są zalety tego rozwiązania i ile to kosztuje ?

Wymiana szybki Xiaomi jest rozwiązaniem nieco tańszym aniżeli wymiana całego wyświetlacza, dzieje się  tak dlatego, że szybka jest tanim komponentem w porównaniu z wyświetlaczem a większość kosztów stanowi tak naprawdę praca którą serwis Xiaomi musi włożyć w realizację naprawy.

Naprawa szybki Xiaomi jest rozwiązaniem dla osób, których wyświetlacz jest w pełni sprawny co oznacza pełne działanie dotyku na całym obszarze ekranu, brak plam i pasów na wyświetlaczu. Jeżeli wyświetlacz w Xiaomi które posiadasz nie spełnia tych warunków to niezawodny znak, że musisz skorzystać z usługi wymiana wyświetlacza w Xiaomi .

Zalety wymiany szybki w Xiaomi sprowadzają się do tego, że zachowują Państwo swój oryginalny wyświetlacz przez co mają Państwo gwarancję, że komponent jest oryginalny i nie został zainstalowany gorszej jakości zamiennik. Niższa cena też z pewnością zalicza się do zalet tego rozwiązania. Wśród wad należy wymienić zredukowane świadczenie gwarancyjne ograniczające się do wymienionej szyby - naprawa szybki Xiaomi nie obejmuje wymiany wyświetlacza, czas trwania - wymiana wyświetlacza wXiaomi trwa u nas 60 minut w przypadku wymiany szybki jest to czas do 72 godzin.

Aktywne filtry