Serwis Google Pixel

Serwis Google Pixel Warszawa

Konkurencja na widok Twojego smartfona bezradnie rozkłada ręce ? Twój lokalny serwis nie chce podjąć się naprawy Twojego Google Pixel 4A 5G  ? Tym razem jednak trafiłeś pod właściwy adres. Specjaliści z Xiaomi Outlet dzięki współpracy z hurtownią części zamiennych do smartfonów AllParts Poland wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i uruchamiają dla Was pierwszy w Polsce serwis Google Pixel w którym naprawa telefonu marki Pixel jest wykonywana praktycznie od ręki. Jakie usługi uświadczą Państwo w naszym centrum serwisowym ?

Wymiana wyświetlacza Google Pixel Warszawa

Nasz serwis Google Pixel Warszawa jako jedyny na tle konkurencji wymieni dla Państwa ekran w telefonach amerykańskiego giganta całkowicie od ręki. Zadzwoń do nas 790-203-423 i dowiedz się o dostępność ekranu do swojego modelu. Obsługujemy takie modele jak :

Wymiana wyświetlacza Google Pixel 2XL - 750 PLN

Wymiana wyświetlacza Google Pixel 3 - 550 PLN

Wymiana wyświetlacza Google Pixel 3A - 600PLN

Wymiana wyświetlacza Google Pixel 3A XL - 800 PLN

Wymiana wyświetlacza Google Pixel 4 - 700 PLN

Wymiana wyświetlacza Google Pixel 4A 4G - 800PLN

Wymiana wyświetlacza Google Pixel 4A 5G - 800 PLN

Każda naprawa wyświetlacza w Google Pixel objęta jest gwarancją naszego serwisu która wynosi 6 miesięcy a dane w Państwa smartfonie nie zostają usunięte tym samym decydując się na skorzystanie z usługi naprawy ekranu w Google Pixel w naszej firmie wybierają Państwo niezawodność, szybkość i bezpieczeństwo.

Wymiana Baterii Google Pixel Warszawa

Pixel 4A już nie wytrzymuje całego dnia ? Bateria w Pixel 3 spuchła i nie domyka się obudowa? Niezależnie od tego jaki jest powód Twojej wizyty w naszym serwisie to musisz wiedzieć, że wymiana baterii przeprowadzona przez nasz serwis to błyskawiczny proces który jesteśmy w stanie wykonać w trakcie Twojej lunchowej przerwy. Wymiana baterii w Google Pixel to bardziej SPA dla Twojego smartfona, dodatkowy zastrzyk energii który powinieneś mu zafundować po 2 latach użytkowania tak aby odwdzięczył Ci się jeszcze długimi godzinami wytężonej pracy. Zatem jeśli Twój Google Pixel ma więcej niż 2 lata, nie zwlekaj i odwiedź nas celem dokonania wymiany baterii w swoim smartfonie a nasi serwisanci dopilnują abyś opuścił nasz serwis Google Pixel Warszawa w pełni zadowolony.

Serwis Naprawa Google Pixel Warszawa Wymiana szybki wyświetlacza od ręki w telefonach Pixel

Aktywne filtry