Serwis Telefonów Komórkowych

Serwis Telefonów Komórkowych Warszawa

Dzisiejsze smartfony to nie tylko Xiaomi, na rynku dziarsko rozpychają się inni chińscy producenci jak Oppo czy OnePlus a nie należy zapominać o starych graczach jak Samsung czy gigant z Curpentino - Apple. Gdzieś w tle dostrzegamy również odrodzenie Motoroli i Nokii już będącej w pełni kapitałem chińskim. Te wszystkie działania sprawiają, że wraz z marką  AllParts Poland wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzyliśmy ofertę naszego serwisu o naprawę smartfonów powyższych marek.

Naprawa telefonów komórkowych Warszawa od ręki

Wszyscy wiemy, że czas to pieniądz dlatego też dbając o Państwa portfel 90% powierzonych nam napraw jesteśmy w stanie wykonać od ręki. Bogate zaplecze magazynowe w zakresie części zamiennych powstałe na skutek współpracy z marką AllParts Poland sprawia, że posiadamy wyświetlacze, baterie, szkła kamery, obudowy od ręki na stanie. Zadzwoń do nas i umów się na błyskawiczną naprawę w centrum miasta.

Wymiana szybki w telefonie Warszawa

Powszechną zmorą użytkowników smartonów są tłukące się szybki. Komu nie zdarzyło się upuścić telefonu i stłuc w nim szyby niech pierwszy rzuci...telefonem :D W przypadku takiej usterki niezwykle ważne jest jej szybkie usunięcie i nie chodzi tutaj o kwestie estetyki czy też ryzyka zranienia się w palec a potencjalnego dalszego uszkodzenia wyświetlacza w zakresie warstwy polaryzacyjnej czy digitizera. W naszym serwisie wymienią Państwo szybkę w smartfonach Samsung Iphone Huawei Xiaomi OnePlus Meizu Motorola Nokia Pixel.

Aktywne filtry