Baterie Xiaomi

Twój smartfon odmawia posłuszeństwa? Brakuje mu mocy ? Dochodzi 18 a Ty nerwowo spoglądasz na wskaźnik naładowania ? To najwyższa pora na zmianę baterii w Twoim Xiaomi.

W Xiaomi Outlet zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym czynnikiem w przypadku części serwisowych jest jakość dlatego znajdujemy się wśród 3 polskich serwisów które pracują na oryginalnych częściach. Od teraz również Ty możesz nabyć oryginalne baterie do swojego Xiaomi.

Baterie sprzedawane w naszym sklepie pochodzą ze znanego chińskiego sklepu Dragon-tt.com jedynego na rynku dostawcy oryginalnych części do Xiaomi.

Jak zapewne zdążyłeś już zauważyć oferowane przez nas baterie są nieznacznie droższe od tych które znajdziesz na allegro czy u konkurencji. Skąd wynika ta różnica w cenie ?

Po pierwsze, pewność co do jakości i oryginalności produktu. Po drugie, każda bateria jest sprawdzana przez dział techniczny sklepu DragonTT przez co macie pewność że zakupiona bateria będzie miała 90% deklarowanej pojemności minimalnie. 

Kto kiedykolwiek na własną rękę wymieniał baterię czy kupował nową baterie ten wie, że oferowane na rynku baterie zamiennikowe delikatnie mówiąc odbiegają od deklarowanych parametrów .

Mając podobne doświadczenia w przeszłości z różnymi chińskimi dostawcami baterii postanowiliśmy że zaoferujemy Wam tylko najwyższej jakości produkt. 

Dzięki wzorowemu partnerstwu ze sklepem DragonTT możemy zagwarantować Wam cenę taką samą jak uzyskają Państwo zamawiając bezpośrednio od nich.

Po wymianie nie ma konieczności formatowania baterii, aby zachować dlugotrwałą żywotność produktu radzimy ładować baterie w cyklach 90-10% i nie pozostawiać smartfona na noc pod ładowarką. 

W ofercie dostępne baterie do wszystkich modeli marki Xiaomi począwszy od Redmi 3 a skończywszy na najnowszych modelach jak Redmi Note 5 PRO czy Mi Mix 2S.

Aktywne filtry