Naprawy

Twój smartfon Xiaomi uległ uszkodzeniu ? Nie martw się , w Xiaomi Outlet naprawisz wszystkie usterki w swoim telefonie. Tak, dobrze słyszałeś. 

Tylko w naszym serwisie uszkodzona płyta główna nie stanowi dla nas wyzwania. Xiaomi Outlet łącząc dystrybucję produktów Xiaomi z serwisowaniem sprzętu owej chińskiej marki zapewnia Wam dostęp do bogatej oferty części zamiennych. Zlecone u nas naprawy odbywają się z użyciem części oryginalnych lub najlepszych na rynku spare parts OEM. 

Dzięki sprzedaży produktów Xiaomi mamy możliwość na życzenie klienta demontażu nowego smartfona celem pozyskania takich części jak np płyta główna do telefonu Xiaomi. 

Naprawa w naszym serwisie to również pewność że nie zostawimy Cię samego w razie gdy zamontowany komponent ulegnie uszkodzeniu. I tak oto dajemy :

12 miesięcy gwarancji na wymianę płyty głównej

6 miesięcy gwarancji na naprawy na oryginalnych podzespołach 

3 miesiące gwarancji na naprawy z użyciem OEM części zamiennych

Warto też wspomnieć, że jako pierwszy serwis Xiaomi w Polsce wykonujemy 90% od ręki. Tylko u nas wymienisz wyświetlacz w swoim Redmi delektując się kawą w pobliskiej kawiarni Starbucks. 

Ponadto posiadamy szeroki wybór etui do Xiaomi przez co po dokonaniu naprawy nasza obsługa dobierze dla Ciebie rozwiązanie które sprawi że wrócisz do nas dopiero po zakup nowego smartfona. 

Jest 114 produktów.

Pokazano 1-12 z 114 pozycji

Aktywne filtry