Wyświetlacze

Znacie to uczucie gdy telefon wyślizguje się z dłoni i uderza o posadzkę, podnosisz go a na ekranie pajęczynka ? W większości przypadków stłuczeniu ulega sama szybka. Xiaomi to jednak nie Samsung i nie Apple żeby powszechnym procederem była wymiana szybki. Odrazu też pragniemy zaznaczyć, gdyż niewykluczone, że w majsterkowaniu przy smartfonach stawiasz pierwsze kroki, że szybki z digtizerem do Xiaomi dostępne na rynku to produkty nieoryginalne o nieoryginalnym panelu dotykowym - zatem szkoda czasu i atłasu na wymianę samej szybki.

Z tego względu przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę wyświetlaczy do smartfonów Xiaomi składającą się zarówno z LCD typu OEM czyli tak zwanych zamienników oraz wyświetlaczy oryginalnych.

Wyświetlacze oryginalne przez nas oferowane pochodzą z dwóch źródeł: demontaż nowych smartfonów bądź sklep Dragon-tt.com  Jak możecie przeczytać na forum MIUI Polska Dragonki to jedyny sklep który oferuje sprawdzone oryginalne części do smartfonów Xiaomi.

Wyświetlacze zamiennikowe typu OEM to wyświetlacze niższej jakości od wyświetlaczy oryginalnych, które mają naśladować działanie oryginalnego LCD nie będąc przy tym dużym obciążeniem dla portfela. Charakterystyczne dla LCD OEM Xiaomi jest fakt iż w pewnych względach mogą odbiegać od swoich oryginalnych kolegów. Dotyczy to: maksymalnej jasności LCD, kolorów, responsywności panelu dotykowego. Odchyły w tej materii mogą być nieznaczne jednakże czasem mogą stanowić dyskomfort w użytkowaniu. W przypadku zamiennikowych wyświetlaczy nie ma jednolitej standaryzacji produkcji a zatem mogą się zdarzyć takie których nie odróżnicie od oryginału jak i takie które na pierwszy rzut oka będą posiadać inne nasycenie barw.

Jako eksperci z dziedziny serwisowania smartfonów Xiaomi polecamy montaż LCD zamiennikowego do starszych modeli, do telefonów w których uszkodzeniu uległ dotyk lub LCD w wyniku zalania, do smartfonów po licznych upadkach. Do wszystkich nowo nabytych, nowo pobitych smartfonów rekomendujemy montaż oryginalnego wyświetlacza.

Aktywne filtry

LCD Redmi 4A Czarny

Cena 78,00 zł

Wyswietlacz Redmi 4A Czarny Oryginalny wyswietlacz do telefonu Xiaomi Redmi 4A tylko w sklepie Xiaomi Outlet. Wyswietlacz z ramka przez co montaz jest intuicyjny i trwa okolo 20 minut.  Wyswietlacz pochodzi z demontazu fabrycznie nowego egzemplarza telefonu Xiaomi Redmi 4A przez co masz gwarancje oryginalnosci i nowosci produktu. Produkt objety jest 3...