Filtruj według

Serwis Xiaomi

Serwis Xiaomi, warszawski serwis Xiaomi, naprawy gwarancyjne, części zamienne

Serwis Xiaomi Outlet w Warszawie

    Adres Warszawa Metro Ratusz Arsenał lokal 7 telefon 790203423 e-mail sklep@xiaomioutlet.pl

Z dumą informujemy, że Xiaomi Outlet znalazł się w nielicznej grupie profesjonalnych serwisów Xiaomi w Polsce. Nasza oferta serwisowa to pewność sprawnie przeprowadzonej naprawy gwarancyjnej, jak również pozagwarancyjnej wszystkich sprzętów pochodzących z innych dystrybucji lub po tzw. uszkodzeniach mechanicznych.

serwis Xiaomi Warszawa

Najczęstsze usterki

80% telefonów Xiaomi trafiających do naszego serwisu posiada usterki mechaniczne powstałe na skutek niefrasobliwości w użytkowaniu. Motywem przewodnim są tutaj uszkodzone panele LCD (telefony po upadku) bądź uszkodzenia wynikające z kontaktu z cieczą (zalania).

99% – tyle wynosi z kolei współczynnik skuteczności naszego serwisu. Podczas gdy inne serwisy rozkładają bezradnie ręce i odsyłają klienta z adnotacją brak części, my skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań. Posiadamy płyty główne do większości modeli będących w bieżącej ofercie w związku z tym nawet uszkodzenia ostateczne (płyta główna) realizujemy w przystępnych ramach cenowych (50-60% wartości telefonu).

Oryginalne podzespoły

Jedną z fundamentalnych reguł, którą kierujemy w naszej firmie, jest przejrzystość oferty. Dzięki temu Serwis Xiaomi daje Ci możliwość skorzystania z napraw na oryginalnych podzespołach Xiaomi. Nie wprowadzamy Klientów w błąd co to źródła pochodzenia części. Umożliwiamy również nabycie wyświetlaczy, baterii, płyt głównych do samodzielnego montażu.

Jeśli koszt wymiany na oryginalnych podzespołach przewyższa Twój budżet, zaproponujemy Ci wymianę na dobrych zamiennikach.

Naprawy door2door

Aby skorzystać z naprawy door2door, należy wypełnić formularz online, a następnie przesłać do nas telefon z załączonym, wydrukowanym formularzem. Dokument można również przepisać ręcznie i dołączyć do przesyłki.

Płatność odbywa się przy odbiorze, z udziałem kuriera bądź za pomocą pozostałych metod płatności. Warunkiem koniecznym jest dokonanie zamówienia naprawy przez nasz sklep internetowy.

Kontakt:

Xiaomi Outlet

Metro Ratusz Arsenał lokal 7

Warszawa

Telefon: 790203423

E-mail: sklep@xiaomioutlet.pl

Jest 172 produktów.

Pokazano 1-12 z 172 pozycji

Aktywne filtry

LCD Redmi 4A Czarny

Cena 78,00 zł

Wyswietlacz Redmi 4A Czarny Oryginalny wyswietlacz do telefonu Xiaomi Redmi 4A tylko w sklepie Xiaomi Outlet. Wyswietlacz z ramka przez co montaz jest intuicyjny i trwa okolo 20 minut.  Wyswietlacz pochodzi z demontazu fabrycznie nowego egzemplarza telefonu Xiaomi Redmi 4A przez co masz gwarancje oryginalnosci i nowosci produktu. Produkt objety jest 3...